¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Jesienne starania 2011¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

28/09/11 09:13:04

cześć Dziewczyny ;-) czy przyjmiecie nową mamusię, która rozpoczęła starania o drugie maleństwo. Mam 3 letnią córeczkę Nataszę. Z pierwsza ciążą tzn. zanim się udało to trochę to trwało, marzył mi się teraz "złoty strzał" ale wykres temperatury i negatywne testy owulacyjne wskazują, ze znowu nie będzie łatwo. :x Pozdrawiam Wszystkie kobietki starające się jesienią ;-)

Zabawka za darmo

09/09/11 20:52:59

To jeśli sprawa odkrywczego domku jest aktualna to ja się zgłaszam.

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

07/02/11 21:35:06

Ja też witam nowe Mamuśki na forum Kinga2426 i daria1986r – witajcie! Ja oczywiście śledzę wątek na bieżąco ale brak czasu, weny na pisanie, ale dziś zmobilizowała mnie AKA ponieważ też chętnie wybiorę się od marca na aqua aerobik, tyle że muszę się co do grafiku dogadać bo jestem bardzo chętna , no i na Astorię mam blisko. AKA napisz kiedy i gdzie trzeba kupić karnet na wejścia? Dziewczyny, Wiolka i Gosk@ - napiszcie coś więcej o tej nutce, to może i ja się skuszę – tą niedzielę mam wolną, ale jeśli trzeba pilnować by dziecko na scenę nie wchodziło to pewnie sobie odpuszczę. Podajcie nr gdzie ewentualnie trzeba zadzwonić. Agnus – przepraszam, że nie odpisałam na prw, ale ostatnio przenoisłam blog Tasi z pomocą mojej Adminki i jakoś nie mogłam się zebrać. Chciałabym się z Tobą umówić na kawę, co Ty na to? Ja do mgr Krawczyk będę kolejny raz dzwoniła w poniedziałek 14 lutego bo na razie nie ma dla nas miejsca na terapię grupową! Zdrówka Wam życzę, oby Julka szybko wyzdrowiała. A gdzie stara gwardia? Skrzat? LemOniada? G Paulina - a jak Ty sobie radzisz? Napisz jak tam Marcel i Oli? Dziewczyny wiem, że piszę od czasu do czasu i większość z Was nas nie zna, ale postanowiłam zwrócić się do Was z prośbą . Wiecie że na codzień borykamy się z rehabilitacją i przygotowaniem Nataszy do samodzielności w przyszłości. Chciałabym Was zaprosić do odwiedzania bloga Tasi, wkrótce będzie również nowa strona. Adres do bloga www.na-tasia.blogspot.com Od sierpnia jesteśmy podopiecznymi fundacji Zdążyć z pomocą DZIECIOM. Zwracam się również o możliwość przekazania 1% podatku na rehabilitacje Nataszki. Jeśli możecie i chcecie proszę przekażcie nam 1%.: Jak przekazać 1% podatku? Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), należy wpisać: - Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” - Numer KRS: 0000037904 - Wnioskowana kwota: wyliczony 1% podatku WAŻNE Należy wpisać w INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE: - cel szczegółowy 1% (drugie pole informacji): 11439 Natasza Chodkiewicz Wszystkim którzy zechcą przekazać Tasi - 1% podatku lub wpłacić symboliczną na jej konto w fundacji - DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam Wszystkie Mamusie.

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

24/12/10 17:46:03

Życzymy Wam zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt! My się borykamy z wirusem, który dopadł Tasię na dzień przed wigilią. Gorączka non stop udaje się ją zbić na 2-3 h, biegunka, kaszel, katar i ogólne osłabienie.

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

21/12/10 11:18:05

Różyczko - zdrówka dla Weroniki! Trzymam kciuki za szybką diagnozę bo najgorsza jest ta niepewność. Siły dla Was.