Mamusie rocznik 74,75,76,77

03/07/09 17:41:55

Monika ja bym chętnie pałeczke po tobie przejeła...zawsze chciałam mieć trójeczke. Ale mężu nie chce :roll: :roll: A tak bym Maksymiliana chciała :lol: Ivuś ale chłopaki mają zabawe :)

Mamusie rocznik 74,75,76,77

03/07/09 15:46:59

Cześć kobitki! U mnie pogoda piękna za to ja od kilku dni do niczego. Dosłownie śpie na stojąco całymi dniami. Jutro wyruszamy nad morze więc może mi się poprawi :lol: [quote="bacha2":b001qgxp]Normalnie nie dość że chodzi w czapkach z daszkiem w których daszek jest z drugiej strony to nosi ręce w kieszeniach i pluje na ulicy, normalnie jak rasowy chłop rozbójnik!
:heh: :loo: :heh: :lol2: Natalka wszystkiego naj dla mężusia i udanej imprezki :) Tolka jak tam? pewnie opalasz się ? :sw: Ivuś najlepszego z okzji 18 urodzinek :hbd: Dorcik przepraszam napisałam rano na gg do Ciebie ale potem Klara mi marudziła i już nie odpisałam. Chyba pójdę się przespać :roll: :oops:

Mamusie rocznik 74,75,76,77

29/06/09 16:05:55

Hej kobitki!! Napisałam mega posta i mi się skasował :x :twisted: . :twisted: No więc jeszcze raz..mało mnie tu u was bo siędzę sobie na wsi i odpoczywam. Dzisiaj jest cudownie, pogoda śliczna, ptaszki śpiewają, cichutko, Klarcia śpi a Kamila gdzieś lata. Chyba powinnam się to przeprowadzić na stałe :D . Pochwale się, że Klara już sama chodzi :lol: . Tolka udanych wakacji w Polsce życzę. Iva u mnie chyba coś się na burze też zbierze bo duchota straszna. Magdaola widzę, ze wczasy udane :) ja jadę w sobotę do Pobierowa na tydzień byle by pogoda była. Dorcik coś nie widzę Cię tutaj?? Monika jak się czujesz, jak maleństwo?? Kasia super fryzurka, Cyrylek już taki duży :shock: Życzę Pawełkom (synkowi Ivy i męzusiowi Basi) wszystkiego naaaaj!!!

Mamusie rocznik 74,75,76,77

03/06/09 17:18:21

Cześć dziewczynki :) :) wracam po latach :oops: niestety brak czasu i zmeczenie daje się we znaki. Naszczęście do wakacji zostało dokładnie 10 dni roboczych. Jeszcze tylko 10 dni wytężonej pracy, wystawiania ocen itp.. i 2 miesiące urlopu :D :D już nie mogę się doczekać. A co u mnie..dziewczynki rosną, Klara mówi już mama, tata i cześć :lol: narazie mamy 2 zębolki. IVUŚ a więc ja również gratuluje bezrobocia :lol: a co do tego kolegi Kacpra jego rodzice mu chyba wmawiają, że jest jeszcze małym dzieckiem i nic nie rozumie :roll: BASIU duże gratki dla Adriana. Teraz rodzice muszą się wykosztować :). ANIA my się jeszcze nie znamy a więc WITAJ :D MONIKA jak tam maleństwo? Kasia jak ci się na nowo w PL mieszka?

Mamusie rocznik 74,75,76,77

06/05/09 13:28:52

Witajcie kobitki. Nadrobiła ostatnich pare stronek ale poprostu cierpie na brak czasu i dlatego się nie odzywam. Aniołku jak to obcinanie ogonów?? Myślałam, że to w PL już dawno zabronione :roll: Ja kupiłam foksteriera 3 lata temu i on też ma ogonek a tej rasie też się podcinało. Macie tylko dobremany czy jeszcze jakieś psiaki domku? Moje marzenie na stare lata to bulterier ale niestety brak czasu na układanie drugiego psa. Kasia kiedy wyjeżdzacie do PL? Iva moja teściówka właśnie ciacho robi :D bo ja też dzisiaj tylko słodkie bym jadła. Zmykam małą położyć bo już marudzi. Podczytam was jeszcze wieczorkiem.