Problemy ze stolcem

15/05/08 19:09:38

Upławy w ciąży są ponoć normalne jeśli są białe lub żółte. Ja takie mam w szczególności po powrocie ze spaceru lub większym wysiłku. Jeśli chodzi o te uderzwnia gorąca i zimna to może jest to spowodowane zmęczeniem, zmainami temperatury otoczenia albo anemią. Mi teraz często robi się słabo na przykład od dłuższego stania lub siedzenia na słońcu. Mój lekarz nic nie umie na to poradzić. Ale uważam, że lepiej jest się go spytać o wszystko co nas niepokoi. Lepiej być ostrożnym. Pozdrawiam!

Rozjaśnianie włosów w ciąży

10/05/08 22:01:10

Mam pytanko. Jestem naturalną blondynką, ale od roku farbuję włosy na czarno. Chciałabym wrócić do swojego koloru, ale niebardzo wiem jak to zrobić i jakiego użyć rozjaśniacza? A może robić to stopniowo i zacząć od pasemek? I czy wdychanie takiego rozjaśniacza nie jest szkodliwe dla maleństwa? Chociaż farbowałam włosy w ciąży już dwa razy i mojemu synkowi nigdy nic nie było. Proszę doradźcie mi coś, bo niedługo biorę ślub i chcę jakoś normalnie wyglądać!

imiona maluchów w twojej rodzinie

10/05/08 12:38:58

Mój synek będzie miał na imię Czarek Imiona dzieci kuzynostwa: Maksymilian, Wincenty, Adrian, Dominika, Klaudia, Michał Imiona dzieci rodzeństwa: Jakub, Oskar, Enriqe

Dodatek na dziecko

09/05/08 17:49:25

Chciałabym się dowiedzieć czy przysługują mi jakieś dodatki z oazji urodzenia dziecka oprócz becikowego i gdzie złożyć coś takiego? I co mi się należy jeśli nie będę mężatką? Biorę ślub będąc w 38 tygodniu, a do tego czasu mogę urodzić. Dodam, że w lipcu kończę 18 lat. Mam jeszcze jedno pytanie. Mój nażeczony stara się o przyjęcie do policji. Jeśli się dostanie to będzie przez pół roku na szkoleniu. Czy będzie mu przysługiwał ten 2tygodniowy urlop i czy dostanie wolne, żeby był przy mnie podczas porodu i czy wypuszczą go na ślub? Byłabym wdzięczna za odpowiedź! Przepraszam, że tak namotałam!

Zgaga w ciąży

08/05/08 20:58:10

Cześć dziewczyny! Jak to bywa w trzecim trymestrze dopadła mnie typowa dolegliwość tego okresu ciąży, a mianowicie zgaga. Męczy mnie już od trzech godzin i nie mogę sobie z nią poradzić. Czy zna któraś z was jakiś dobry sposób żeby się jej pozbyć??? Proszę o pomoc! Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki! :D