Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

28/01/09 10:22:05

Czesć dziewczynki:) aga_tka gratulacje... pragnąca_szczęścia to niebawem znów miłe starnka masz:) Lusi dalej wcinam magnez b6 hehe A ja w pon.nie byłam u gienka, bo wieczorem w niedziele zabrali mi mama do szpitala i jest przed operacją:( więc u Niej byłam w pon, wczoraj w pracy, dziś szpital, biblioteka... aga_tka z tego co kojarze to masz to szczęście, że nie pracujesz...a ja...ba...same dojazdy to 2h w dwie strony, jutro, pt na 12h, sob.zajęcia, ech, sesja, pisanie pracy...momentami chodze już ostatnio nieprzytomna...ale jeszcze sobotni zjazd, 7 i 8 lutego ( 1 egz i 4 zal ;/)..i dalsze pisania żeby się obronić..licencjata...udało mi się dostać od pon urlop..więc od nd dalsze pisanie itp...a tak na prawde jak powinno się urlop wykorzystywać? ech..ok pomarudzilam i ide myć wlosy i zmykam... Pozdrowienia dla Wszystkich!

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

25/01/09 13:44:24

Cześć dziewczynki:)) Co słychać aktualnie u każdej z Was? Froda bardzo się cieszę, że Mała prawidłowo się rozwija. Mam nadzieje, że badanie piersi będa ok. Mój dr też chuchal na zimne i po usg wiem tak jak wczesniej, że po prostu amm torbielowate piersi, prawą tymbardziej. A pod lewą pachą jakieś tam węzły chłonne, tzn. że po jakimś zapaleniu zostały czy jakos tak.. Lusi zaintrygowałaś mnie ta latająca powieką, że to od braku magnezu?? Akurat od paru dni biore magnez b6, pije żalazo tak sama od siebie. W każdym razie własnie od jakiegoś czasu powieka mi "lata", dziś też..hmmm aga_tka moja koleżanka w szkole średniej zaszła w ciąze godząc się z chłopakiem:P:)) To było w Mikołaja:) Minie dzielna dziewczyna jesteś!! Chomiczka cóż za przezorność z tymi witaminkami:) hihi Oby, Oby.. pragnąca_szczęścia życze dwoch kreseczek.. Kaligat co u Was?? Mi co słychać?? Mam nadzieje, że o nikim nie zapomniałam:) Oczywiście witam nowe dziewczyny;) A ja praca, studia (sesja), pisanie po nocach pracy lic...niech to się już kończy.. Jutro 15dc wiec zamierzam iść do ginka, bo w tamtym cyklu nie byłam nio i w ogóle zapytać o mój ostatni pomieszany cykl przez tą luteine..

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

09/01/09 12:57:01

Laseczki to dziś odnalazłam w necie o progesteronie ( str luteiny ): Najważniejsze efekty oddziaływania progesteronu na narząd rodny to: ułatwianie owulacji, poprzez dokonywanie proteolizy ściany pęcherzyka Graafa; sekrecyjna przemiana endometrium, umożliwiająca implantację zapłodnionego jaja; hamowanie nadmiernego rozrostu endometrium pod wpływem działania estrogenów; cykliczne zmiany w nabłonku jajowodów, szyjki macicy i pochwy. Więc zaś pisze ułatwianie owulacji...niech to wszyscy diabli, kaj zajrzysz to coś innego..w morde... Mi podobała mi się bajka;P także polecam:) a wiadomo, że zależy od wieku dziecka, bo moja 4latka to pół h patrzyła z zainteresowaniem, śmiała się, komentowała, a po 40min bardziej interesowało Ją chodzenie po sali kinowej z kubkiem z colą tam i spowrotem, siadanie na różnych miejscach hehe a ja tylko obserwowałam z niepokojem czy mi się z tych schodow nie skula hehe

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

09/01/09 10:45:18

benqa dupek a luteinka to to samo? Czy po prostu piszesz ogólnie o progesteronie? Śmieje się z zasypiania z termometrem, bo samej mi się raz zdarzyłoa kilka razy się pilnowałam żeby nie zasnąc:)

Zasady mierzenia podstawowej temperatury (PTC)

09/01/09 10:17:46

Hej dziewczyny;) dzięki za odp... Jestem wściekła, zła na dr, że wiedział, że mierzyłam tepmke więc moge sobie spr itp, kazał brać od 17dc, a ja w końcu po paru m-cach "uciekania" od leków, chemii zdecydowałam się zastosować, bo cykle zaczęły mi skakać raz 28dni, raz 30, raz 33 a tu kurde...nie wiedziałam...że może ją zaburzyć itp..jeszcze najlepsze jest to, że na ulotce pisze m.in. że jest stosowana też do wspomagania owulacji..no ja piernicze...Teraz wiem skąd takie tempki u mnie bez sensu...a i po paru tabletkach wysypało mnie na twarzy, 5 pryszczy jak nic..od tego?? hm Mi podtrzymuje pytanie aga_tki aga_tka nie smutaj się!! dagmara również uważam, że jeśli to byłojednorazowe to chyba nie ma powodów do paniki ( i kto to mówi :p ), ale jak Cię to gryzie do mykaj do gienka, wypytaj:) Froda przynajmniej Ci się nie nudzi hehe:P benq chyba każdej z nas przyda się troche odpoczynku i odstresowania, mnie praca też meczy, do tego mam w lutym kończyć licencjat i w mwrcu się bronić...baaaaa...wsio w toku albo w miejscu, co drugi dzień nie ma mnie od około 8 rana do 21.30, jak w dany weekend mam zajęcia to nie ma mnie więcej dni..tak będzie od 15ego..15,16 praca, 17,18 zajęcia i egzamin, 19 praca..5dniowy maraton..aż się doczekac nie umiem...chciałabym skończyć w terminie ten lic i dalej nie mam chęci iść...już mysle o czytaniu książek:P A humor też mam coś jakiś srakiś. Sabi matko uważaj na siebie!! Traz na drogach to albo ciapa albo lód, pogoda zakręcona jak nic. Co do Twojego pytania...hehe prawdą jest, że jak oboje nie jesteśmy w pracy ( i ja nie jestem w szkole) to spędzamy wtedy czas razem i nie wiem kidy ostatni raz spałam sama;P bo albo u Niego albo On u mnie:P pragnąca_szczęścia nigdy nic nie wiadomo:P Chomiczka powodzenia w mierzeniu tempki:)..ranne pobudki hihi i uważaj żeby nie zasnąć z termometrem w środku hihihi Lusi ból pochwy??;> Zielarka powodzenia:) Wczoraj moja chrześnica miała 4 latka, wzięłam Ją do kina na Madagaskar2, wesolutko było:)