***LIPCÓWECZKI 2014***

15/04/14 16:55:16

mama_83 ja tez mam jutro wizytę :D dopiero popołudniu...mnie nie ma w tabelce, ale na pewno będę na końcu bo termin mam na 30 lipca. Ja święta spędzam u rodziców więc w zasadzie piekę tylko mięsko i robię sałatkę...zrobiłam też małosolne :D jesteśmy tuż przed przeprowadzką...mieszkanie sprzedane więc stwierdziłam, że nie myję okien ani nie piorę firan, trochę ogarnę i tyle...nie chce mi sie już tu sprzątać zwłaszcza ze to juz nie moje. :lala:

***LIPCÓWECZKI 2014***

13/04/14 23:39:08

dziewczyny jak trafić na naszą galerię??

***LIPCÓWECZKI 2014***

12/04/14 18:02:11

U nas czas leci tak jak szalony...ja wręcz walczę z czasem...do końca kwietnia musimy się przenieść do nowego domu i bardzo dużo mam na głowie...wtedy dopiero zacznę kompletować rzeczy dla maluszka :) dziewczyny powiedzcie mi czy codziennie czujecie tak samo maluchy bo ja jakoś dzisiaj słabo czuję i wczoraj też słabiej...mam nadzieję, że wszystko ok. 16 mam wizytę i nie mogę się doczekać :)

***LIPCÓWECZKI 2014***

25/03/14 19:19:59

MoniaC_Krk ja jestem na L4 od listopada w zasadzie całą ciążę i od tamtej pory zawsze mam większą pensję niż miałam jak pracowałam. Były to spore kwoty bo raz to nawet 400zł. Tak, wszystkie dodatki i premie są ważne ponieważ L4 jest średnią za ostatnie 12 m-cy. Ja miałam w tym czasie dwie premie i może dlatego taka różnica. Wiem, że też jest ważna długość m-ca dlatego w lutym pensja była trochę niższa, ale w moim przypadku i tak wyższa niż jak pracowałam. U mnie sytuacja trochę pokręcona bo jesteśmy w trakcie remontu naszego nowego mieszkania i mam nadzieję, że zdążymy ze wszystkim bo chciałabym już na nowym mieszkanku urządzać pokoik. Na razie jest pomalowany na żółty kolor i wiem, że mebelki będą białe. Chciałabym zastosować zielone dodatki. Mi lekarz jeszcze nie dał skierowania na glukozę bo powiedział, że mamy jeszcze czas bo do 28 tc, ale trochę mnie to niepokoi, bo moja siostra miała bardzo dużą cukrzycę ciążową łącznie z braniem insuliny po każdym posiłku. W całej ciąży przytyła tylko 4 kg czyli tak naprawdę schudła. Szkoda mi jej było jak nie mogła jeść tego co chciała. Mam nadzieję, że mnie to ominie i, że to, że jestem siostrą to nie ma większego znaczenia. Ładne te wasze imiona u nas jakby była dziewczynka to miała być Natalia albo Laura. Kocyki rzeczywiście mają cenę powalającą :shock: ale może jak ktoś się zapyta co potrzebuję to zażyczę sobie taki :lol: Miałam fajną opcję na wózek Tako Laret, ale potwierdziły się wczoraj opinie, które wyczytałam w necie, że wózek jest ciężki i ma wywrotną spacerówkę. Szkoda bo znajomy miał mi sprzedać 3w1 za 500zł. No nic pozostaje szukać dalej. Mały :lol: kopie coraz bardziej, brzuszek faluje a najbardziej ok. 22 :lol:

***LIPCÓWECZKI 2014***

24/03/14 00:39:23

Jucha dzięki. Rzeczywiście te nasze brzuszki się bardzo różnią mój w najszerszym miejscu ma 98cm.