CLOSTILBEGYT

24/08/09 16:22:10

Asiuk u mnie pomalutku do przodu :) Jestem w trakcie robienia badań hormonalnych, jak będą ok, to czeka mnie laparo. Zastanawiam się czy nie odwołać wizyty w Klinice. Nasz ordynator powiedział, że jak będzie miał wszystkie wyniki przed sobą, to też może powiedzieć dlaczego nam nie wychodzi i że może nas przygotować do insemki itd. Ale zastanawiam sie też, czy po badaniach i laparo nie odpuścić i poczekać co przyniesie los-bo może po prostu Bóg tak chce i na co robić mu na przekór? ;) Tak ostatnio chyba niczego nie jestem pewna-stąd te myśli ;) Za Was dziewczynki trzymam mocno kciuki-chucham na nie i dmucham ;)

CLOSTILBEGYT

21/08/09 11:09:15

hej dziewczynki Nie wiem jak będzie u Was, ale gdy ja przestałam brać clo, to cycki wróciły do swoich rozmiarów...szkoda, no ale cóż ;)

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

20/08/09 11:58:24

Cześć dziewczynki :) Wpadłam się tylko przywitać... Odnośnie tych badań LH i FSH, to właśnie dzisiaj rano (7dc) byłam na badaniach-robiłam 7 hormonów, ale wyniki będą za tydzień, za tydzień też mam powtórkę LH, FSH, estriadolu (czy jak to się zwie) i czegoś jeszcze, a potem 3 razy co kilka dni na progesteron-oczywiście wszystko prywatnie, bo jak to ujął dr 'powinnam się cieszyć, że wizytę i badanie mam za darmo'... Bez komentarza ;] Wymaz bakteriologiczny z pochwy odebrałam-wyleczyłam się z gronkowca i jest to mój wielki sukces ;D Jak hormony będą ok, to we wrześniu czeka mnie laparo :D

CLOSTILBEGYT

17/08/09 11:30:34

Anetko trzymam mocno kciuki i chucham i dmucham na nie ;) Podziwiam Twoje nastawienie i gorąco kibicuję. Mi nowy gin-ordynator naszego szpitala zlecił badania hormonalne (jedyne 300 zł, myślałam, że się zachlastam) i stwierdził po moich badaniach i kuracji, że 'praktycznie nic nie miałam robione'. Miłe pocieszenie.

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

17/08/09 11:27:50

emimka dlaczego piszesz, że insemkę miałaś robioną na darmo?? Mi się zawsze wydawało, że insemka omija wrogi śluz i też z tego powodu jest zalecana... Wytłumaczysz :oops: :?: :?: :?: