Mamusie i tatusiowie z Legnicy

09/11/10 16:28:45

Hej, hej Ktoś się jeszcze tu pojawia ;) Co słychać jak dzieciaczki?

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

20/02/10 09:26:56

Dominika my również dziękujemy ;) Dziewczyny wątek nam padł totalnie... Napiszcie czasami co u was słychać jeśli nie macie czasu na spotkania. Wiosna idzie może wtedy nam się uda skrzyknąć większym gronem ;)

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

08/02/10 18:03:05

No no dziewczyny zaglądacie tu jeszcze??? Uda nam się spotkać wkońcu???

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

04/02/10 21:40:39

Hihihi Czyżby zaproszenie na kawe Dominika ;) Dawno nie zaglądałam i spotkanko przegapiłam ;( Może następnym razem... Ferie a ja mam w pracy młyn do kwadratu i atmosfere terroru zaprowadzoną przez kierowniczke ;( Kończy mi się umowa i nie wiem na czym stoje a ta franca... ach brak słów ale choć troche się pożale

Mamusie i tatusiowie z Legnicy

01/11/09 12:10:32

[quote="oliwia_ma":rr93myl7]Hej! Nie wydaje mi się żeby wiek naszych dzieci miał wpływ na to czy ktoś zagląda na forum. Przecież niemowlaki potrzebują najwięcej czasu i poświęcenia. A 10 minut żeby poczytać i coś napisać na forum to wcale nie dużo. Może już się znudziło? Sama nie wiem. Ja zaglądam, ale jak nie ma komu odpisywać, to sama z sobą pisać nie będę :wink:
Chyba użyłam zbytniego skrótu myślowego Oliwio ;) Sporo z nas piszących w ubiegłym roku była z maluszkami w domu a teraz mamuśki wróciły do pracy ;) Zabiegane kobiety :( Och Dotorko melduj szybciutko jak Wikunia ;) Aniołeczek z bujnymi loczkami ;) Jak się wam mieszka we Wrocławiu? Spotkanie super by było zorganizować ;))) Jeśli chodzi o nas to nie wcześniej niż za 2 tygodnie. Mój Tomke na zime przybrał barwy wojenne - złapał ospe :shock: :shock: :shock: Wczoraj rozbieram go wieczorem do kąpania a tu "biedronek" ;( Ach... od 1 października wróciłam do pracy a tu już drugie zwolnienie i to teraz dłuższe :roll: