Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

03/03/09 10:39:47

Hej dziewczyny. No ja odszczekuje wszystko co złego powiedziałam na mojego M. Do tej pory myślałam ze dla niego decyzja o dziecku to tylko przytakniecie mi ze tez chce dziecka i jak bedzie to bedzie, ale wczoraj mnie zaskoczył. Powiedzialam mu ze może to tak powinno byc i ze trzeba sie z tym pogodzic ze nie bedziemy mieli dzidzi, a on na to ze nie moge by taką pesymistką, i nie moge rezygnowac. Bo On nie zrezygnuje. Aniia oj nauczyc męża prostych czynności jak pomycie po sobie to nielada wyczyn, choc mój ostatnio nie każe mi myc po kolacji on myje rano. Calineczkaa trzymam kciuki za wyniki, Jak najszybciej daj znac, jeżleli bedzie pozytyw dajesz instrukcje.

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

02/03/09 16:09:46

Cześc dziewczyny. Widze ze nie tylko ja miałam kiepski weekend. Także wczoraj straszna kłótnia z M, miałam dziś iśc do lekarza po jakieś tabletki ale jak on sie nie odzywa,(miał mnie zawieśc) ja nie bede naciskac. Powiem Ci leszczynejka, ze ja czasem taz mam dosyc ze tylko ja sie staram budowac nasz zwiazek. Staram sie wypruwam żyły, pracuje po 11 godzin wracam do domu gotuje sprzatam, jeszcze przeprowadzilismy sie i nie mamy wielu znajomych. Żadni mu nie pasuja. Ja zadnej przyjaciółki wiecie takiej do pożalenia sie, ale on tego nie rozumie. Jemu nikt taki nie potrzebny. I dla niego tv całą niedziele to żaden problem. Czasem poprostu nie mam już siły.

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

28/02/09 10:33:26

Hej dziewczyny mam pytanko. Jaka powinna byc temp w czasie@ bo ja mam dzis 37,2. @ dostalam w czwartek normalna. W piatek malo a dzis nic. Co wy na to? Baranka nie tylko Tobie sie wydaje ze twoja @ jest inna i ze może.. Prosze napiszcie co sadzicie. Sorki za styl ale net dzis w telefonie

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

26/02/09 17:03:15

Oj Calineczkaa nie zauważyłam wcześniej. Sorki współczuje. :(

Kto sie oprocz mnie niecierpliwi?-wczesne objawy

26/02/09 16:52:08

Po 10 11 godzinach w pracy to bede sie musiała raczej dodakowo wysilić a nie dawać na wstrzymanie:) Ale trzeba się będzie przyłożyć albo przełożyć - niejednokrotnie :) I jeszcze coś na tą ponurą aure: Przed salą porodową siedzi kilku mężczyzn. W pewnej chwili wychodzi pielęgniarka i mówi do jednego z nich: - Gratuluję, ma pan trojaczki! - To pewnie dlatego, że żona w ciąży czytała "Trzech Muszkieterów". Za jakiś czas znów przychodzi pielęgniarka i do następnego mówi: - Gratuluję ma pan siedmioraczki! - To pewnie dlatego, że żona w ciąży czytała "Siedmiu Wspaniałych". Nagle zrywa się kolejny mężczyzna i krzyczy: - O Boże! A moja czytała "Dywizjon 303"!