Czerwcowe Szczęścia

22/10/08 21:23:18

Witajcie! Peceka, czytam Twoje posty i uważam że malutką powinien zobaczyć dobry lekarz, nie jestem fanatykiem szpitali, ale pamiętaj - Mały organizm odwadnia się bardzo szybko, może być konieczność podania kroplówek nawadniających LENKĘ. Na pewno musisz ją dużo poić i pokaż ją dobremu specjaliście. Trzymam KCIUKI. POWODZENIA.

Czerwcowe Szczęścia

21/10/08 22:19:45

Witaj nefre82 ja faktycznie jestem chłopem, a konkretnie mężem mojej czerwcowej żonki, więc jestem CZERWCOWCEM (Kesi - genialne określenie)... :D :twisted:

Czerwcowe Szczęścia

21/10/08 20:26:39

Dzięki dziewczyny za miłe powitanie :)

Czerwcowe Szczęścia

21/10/08 19:35:43

No cóż ogólnie dramat... Nie toleruję fałszu, więc podsumowałem całość. Chce Wam powiedzieć, że fajnie czyta się to forum mimo wszystko, że rzadko coś piszę, to człowiek mniej się martwi o własne dziecko, czytając że pewne rzeczy są normą, a inne mogą się wydarzyć. Jednak nasza lekarka powiedziała na pierwszej wizycie piękne słowa, "że każde dziecko to nowa książka" i dlatego tutaj jest tak ciekawie.

Czerwcowe Szczęścia

21/10/08 19:19:16

Witajcie, długo nie pisałem na forum, ale starałem się czytać, jednak fakt który zastał mnie dzisiaj na forum przerósł wszystko. Po co to forum zostało stworzone, myślałem że chodzi o wspieranie siebie nawzajem w okresie ciąży oraz wymiana poglądów i rozwiązywanie problemów po niej, dzielenie się własnym szczęściem, z wszystkimi. Sytuacja do której doszło tj. post MAMA28 dotyczący Magdy na innym forum, jest chamstwem, i nie bójmy się tego głośno powiedzieć, wszystkie martwicie się o Magdę, ona jest zajebista i sobie da radę, ale koleżanka MAMA28 rady sobie nie daje, pozwoliłem sobie prześledzić Twoje posty i mam wrażenie, że masz cholerne kompleksy. Żeby nie było wątpliwości - JA CIEBIE NIE ATAKUJĘ, jestem obserwatorem i patrzę na to chłodno. Wrzucę tutaj parę Twoich postów, które mówią same za siebie: "nie zamierzam sie tłumaczyć z tego co napisałam na innym wątku ale napisałam to w wzburzeniu chyba każdy ma do tego prawo niestety nie mogłam tego już zmienić...jak emocje już opadły przykro mi.. ... już kilka dziewczyn odeszło z tego wątku - nawet jego założycielka ciekawe dlaczego... no i ja robię to samo bo nie chcę zeby tak "ważna" Madzia zniknęła w końcu to guru tego wątku... przykre jest to że nie można mieć własnego zdania ale cóż życie... no i w końcu nie będziecie musiały czytać moich SMĘTNYCH postów o mojej Smętnej Córce... piszecie dziewczyny że wiekszość lubicie na forum a mi wydaje sie ze należę właśnie do tej nielubianej mniejszość i może posty są zlewane chyba to ja sie z Wami pożegnam no to żegnam bywajcie zdrowe i dbajcie o swoje dzieciątka narka aha widzę że żadna z Was nie zna aktualnej wagi swojego dziecka albo po prostu jak zwykle zostałam zignorowana no cóż... w każdym bądz razie dzieki ;(" Nie chcę się odnosić do wszystkiego, bo nie starczy czasu na sen, ale powiem jedno, w nerwach czy nie zagroziłaś Magdzie, i uważam że za takie coś powinnaś wylecieć z FORUM. Nie zrobiłaś tego wprost, bo do tego trzeba mieć jaja. Tylko o co poszło??? O to że Magda ma zdrowe podejście do życia, że mówi to co myśli, ciekaw jestem czy teraz mnie nie będziesz grozić, za myśli które tu przelewam. Magda jest ostoją tego forum, jest wiele wątków którymi bawiła nas, w których przekazywała swoją wiedzę, w których pytała i tych w których była asertywna i mówiła co myśli. Mam nadzieję że zmieni zdanie i wróci na forum, bo gdzie można tak fajnie pogadać jak tu... Magda mam nadzieję że jeszcze przeczytasz ten post, i zastanowisz się czy jest sens rozwalać tyle miesięcy fajnego relaksu.