Problem z zajściem w ciąze

21/05/08 07:21:02

elku23 - GRATULUJę SERDECZNIE!!!!!!!! Od razu człowiekowi lżej na sercu się robi, jak czyta o tym, że komuś się udało ;-)) Mam nadzieję, że moje wyluzowanie też przyniesie efekty ;-)))

Problem z zajściem w ciąze

15/05/08 10:38:48

wiem, że to niełatwe... mnie udało się wyluzować dopiero po prawie 2 latach... :? Ale postaraj się, bo naprawdę warto!! Te parę miesięcy Waszych starań to jeszcze nie tak długo, więc nic się nie martw!!! Będzie OK.

Problem z zajściem w ciąze

14/05/08 16:49:37

hej leoo12 i co z tobą? Otrząsnęłaś się już po ostatnich przykrych doświadczeniach? Jak się czujesz ty i twój mąż? Mam nadzieję, że wszystko OK. Pozdrawiam :D Klopik, ty się nic nie martw i po lekarzach nie lataj, tylko WYLUZUJ!!! Wiem, wiem, łatwiej napisać niż zrobić, ale inaczej nic z tego nie będzie. Wiem coś o tym, bo od blisko 2 lat nie mogę zajść, ale od dwóch miesięcy bardzo zmieniłam nastawienie do całej tej sprawy, wyluzowałam się, mój mąż też i nie szalejemy. Nie odliczam jakoś nerwowo dni do kolejnej @, nie analizuję czy dziś jest dobry czas na miłość, czy nie. Po prostu cieszę się życiem i czerpię niezakłóconą niczym radość z miłości!!! A ciąża?? Wiem, że przy takim nastawieniu prędzej nadejdzie niż przy nerwowym jej wyczekiwaniu!!! Więc skoro oboje z mężem jesteście zdrowi, to niczym się nie martw, nie odliczaj dni, tylko carpe diem!! :D :D :D :D

Problem z zajściem w ciąze

05/05/08 18:59:48

leoo12, strasznie mi przykro z powodu tego co Was spotkało :( ale na szczęście wyszliście z tego cało... te obrażenia w końcu się zagoją i wszystko wróci do normy. Trzymam kciuki za twoje i męża zdrówko!! P.S. Wszystkiego NAJ z okazji zbliżających się urodzin!!!!! (mogę nie mieć okazji zajrzeć tu w najbliższych dniach, dlatego już dziś). Pozdrawiam!!

staramy sie i nic z tego nie wychodzi :(:(

19/04/08 18:23:24

O TO WłAśNIE CHODZI! Dać na luz, poszaleć, wypić jakiegoś drinka (jak mawia mój gin), albo kilka...., a potem bez żadnych zahamowań dać upust swoim żądzom!!! :D :D :D Tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim miłego weekendu :) :)