<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

27/11/08 22:43:24

Kochane przede wszystkim GRATULUJĘ OGROMNIE WSZYSTKIM MAMUSIOM SZCZĘŚLIWYM :) :) :) nie miałam okazji zrobić tego wcześniej i nie dam rady napisać do każdej z Was z osobna, ale GRATULACJE :) Dziękuję też Wam wszystkim za wsparcie , wiem, ze ważka przekazała Wam co u mnie się wydarzyło... (dziekuje Ci kochana no i życzę, żeby skurcze wreszcie sie wreszcie zaczeły :) bo te ostatnie tygodnie, a szczególnie dni są takie ciężkie, już się tak chce aby było po :) :lol: U nas faktycznie lepiej, choć nie do końca maluszek po tak ciężkiej chorobie (dla niewtajemniczonych miał zapalenie płuc i odmę opłucnową) dostał anemii i teraz musimy podawac mu leki - żelazo, kwas foliowy, vit b6, a poza tym normalne witaminki jak pewno Wy podajecie i przez te wszystki leki plus przebyta antybiotykoterapia wyniszczająca florę jelitową ma straszne problemy z brzuszkiem (bardzo się pręży, stęka, popierduje sobie co chwilkę itd ) do tego wczoraj zrobił krwista kupkę i bardzo sie tym niepokoimy, ale lekarze twierdzą, że to albo uszkodzenie mechniczne przy parciu kupki, albo alergia na białko mleka krowiego (a to oznacza, że musiałam zrezygnować z wszystkiego co mleczne --- pomimo , że Maluszek był 2,5 tygodnia w szpiatalu udało mi się utrzymać laktację :lol: :lol: --- i zmienić mleczko---niestety muszę go dokarmiać, bo mały nie do końca umie ssać pierś i mocno się denerwuje, jak nie leci jak ze smoczka w końcu długo był karmiony w szpitalu butelką --- na Bebilon pepti 1. Na razie tyle znikam jeszcze się odezwę, ale nie bardzo mam czas --- muszę byc z Malutkim non stop, bo on tak się preży i płacze i wogóle ehhhh Przepraszam, ze nie odpiszę każdej z Was z osobna.... nie mam siły....ale czytam Was i serdecznie pozdrawiam!!!! :wink:

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

26/11/08 19:53:24

Witajcie Kochane nie sposób opisac tego wszystkiego co działo się u mnie przez ten czas co mnie nie było.... to były bardzo trudne chwile....ale jest juz lepiej Radus ma już skończone 5 tygodni :) Nie dam rady nadrobic zaległości na forum, ale może któraś z Was streściłaby mi kto urodził itd - jestem bardzo ciekawa i wyślijcie mi link do tabelki :)

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

20/10/08 19:35:17

Monti85 GRATULACJE !!! Cieszymy się z Toba :) To będą piekne i niezapomniane chwile!!! Ale mam stesa ..... Zmówcie jutro za NAmi jakąś zdrowaśkę !!! Prosimy :) [url=http://glitery.pl/:d8i1wuga] [/url:d8i1wuga]

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

20/10/08 14:34:38

magdulencja no odważna jesteś :) ale faktycznie lepiej było zaczekać niz jechac do szpitala, bo oni jak przyjmą w 37, 38 tc to juz potem nie wypuszczą aż do porodu - u mnie tak jest, a po co się stresować w szpitalu, jak można czekać spokojnie w domku :)

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

20/10/08 11:23:06

mona-lisa jak tylko lepiej się poczuję napisze smsa do ważki:) a z enemą wole jeszcze poczekać - na razie wziełam delikatny syropek :) Kochana Kangurka, dzielna jest, a Kubuś przewspaniały, ciekawe czy mnie też tak będzie bolała głowa, to sie często zdarza....ale się boję......ehh