Pierwsza przespana cala noc

24/02/07 15:05:12

Mój mały zasypia około 19 i śpi tak przeciętnie do 2 w nocy. Ale wczoraj sprawdziłam starą sprawdzoną metodę, otóż Mikołaj uwielbia się przytulać do... pieluchy więc zamiast pieluchy położyłam obok niego moją koszulkę, w której spałam. Mały nie dość że przespał od 19 do 3,30 to rano jeszcze miał problem z wybudzeniem się i gdybyśmy z mężem nie zaczęli rozmawiać to jeszcze by smacznie spał.

Imię : Julia

13/02/07 08:58:12

Witam. wprawdzie ja jestem mamą Mikołaja alle chciałam wypowiedzieć się w tej sprawie. Przed narodzinami mojego dzidziusia długo zastanawiałam się nad imieniem (nie znałam płci) i wg moich obserwacji co drugi chłopczyk ma na imię Kuba a co do dziewczynek to najczęściej spotykanym imieniem jest Julia. Julia to imie bardzo popularne.

O co biega z laktatorem....?

18/01/07 08:30:56

A mnie odciąganie bolało jak h... Laktator miałam zwyczajny, najtańszy, kupiony w aptece i taki właśnie polecam. Dziewczyny z którymi leżałam w szpitalu miały różne laktatory m.in. Avent i narzekały. A jeżeli chodzi o laktator dostępny w szpitalu to oczywiście są tylko odciągając mleko takim laktotorem nie nadaje się ono do dziecka (laktator nie jest sterylny), radzę mieć swój prywatny - niekoniecznie elektryczny.

pierwsza wizyta u ortopedy

18/01/07 08:01:18

Ja z moim synkiem byłam u ortopedy jak mały skończył 6 tygodni, następną wizytę wyznaczono nam jak mały skończy 3 miesiące.

Podnoszenie główki

17/01/07 18:45:00

Witam, ja mam 2- miesięczne dziecko. robi podobnie, czyli leżąc na brzuszku podnosi główkę dość wysoko i nóżki prostuje. Noszony pionowo często się rozgląda i praktycznie sam trzyma główkę. Chcę zapytać o to napięcie mięśniowe. Czy to poważne? Niedawno był badany przez pediatrę i nic nie stwierdził.