czy są tu ZABRZANKI? :)

24/05/08 17:33:37

Hej dziewczyny troszke mnie nie było - jakoś ostatnio nie potrafię się zorganizować i włączyć kompa w domu:( jakiś zły czas nastał - chyba przesilenie wiosenne mnie dopadło. Ainka ja mimo ze nie jestem w ciąży też ostatnio humory mam że ehh szkoda gadać - budzę się w nocy i chce mi się płakać nie wiadomo dlaczego albo wymyślam sobie jakieś pierdoły..i łzy same lecą :roll: mój maluch ok - byliśmy na ostatnim szczepieniu przed roczkiem - nawet nie bardzo płakał:) waga 9200:) także kawał chłopa rośnie. zmykam na razie, postaram się jeszcze wpaśc i poczytać zaległości miłego dnia a raczej wieczorku:)

Ankieta - imię dla chłopczyka

18/05/08 15:21:05

Witam zagłosowałam na Szymka:) Na drugim miejscu stawiam Miłosza - można ładnie zdrabniać np. Miłek:) Za to Alan i Daniel nie są w moim guście:)

czy są tu ZABRZANKI? :)

18/05/08 12:28:51

Hej dziewczyny Witam niedzielnie:) mam w końcu chwilkę tylkio dla siebie. młody śpi, a duży z tatą pojechał na ryby :roll: przez te ryby wstaliśmy juz o 7 - bo nastawił budzik :twisted: także zdążyłam juz nawet odwiedzić rodziców :D byli w szoku bo jeszcze nigdy nie przyjechałam na kawę o 9:) Musze się pochwalić , ze szymuś w końcu zaczął sie kulać, bo juz się martwiłam że on taki leniuszek jest. Za to teraz z dnia na dzień wymyśla coraz to nowe sztuczki:) też ma chyba owsiki:) do tego całymi dniami "śpiewa" tzn piszczy tak cienko i głośno że aż świdruje w uszach :roll: Kasia - trzymam kciuki żeby kryzys mleczny minął:) przystawiaj małego jak najczęściej i dużo pij. Ambra - ale się pochorowałaś - współczuję, oby to nie było nic poważnego. także dbaj o siebie :) Gugelek - podziwiam Cię - naprawdę uważam że osoby które pracują w przedszkolach zasługują na medal:) ja po kilku sekundach spędzonych w takim tłumie dzieci dostawałam szoku :lol: Agii - właśnie doczytałam ze uszka Pawełka są ok:) bardzo się cieszę Matken - kuruj się:) zdrówka życzę Tiga - wracasz już do pracy w poniedziałek? Nehelenia i Ainka - jak się czujecie?ostatnio coś ciśnienie skacze widzę za oknem ze pogoda się robi:) bedzie można się dotlenić zmykam jakiś obiad gotować :roll:

czy są tu ZABRZANKI? :)

15/05/08 10:12:56

Hej dziewczyny melduję się - ostatnio nie mogłam jakoś się dopchać do kompa w domu:) a w pracy też jakoś ostro było:) Ainka - tą przeziernośc karkową bada się przez USG. Kurczę też mam wrażenie że wokoło same kobitki w ciąży :D nadciaga kolejny wyż chyba :) Nehelenia- gratulacje dla małża - prawko za pierwszym podejściem - no no to teraz wybitne jednostki zdają :D Tiga - moja pediatra powiedziała że niektóre dzieci około 0,6 roku przechodzą jakieś załamanie odporności - tzn nie mają jeszcze swoich przeciwciał, a przeciwciała matki przestają działać. U nas było identycznie, parę dni w pracy i mały chory :cry: musiałam brać urlop, ehh życzę Paulince zdrówka:) u nas ok - mały od poniedziałku na służbie u babci już na pełny etat:) trochę tęskni - jak wracam to szarpie mi bluzkę żeby jak najszybciej dorwać się do cycka :D od małego wie co dobre :lol: miłego dnia życzę wszystkim i wracam do pracy

czy są tu ZABRZANKI? :)

10/05/08 09:54:15

witam sobotnio:) oj dziewczyny ale wy pracowite jesteście:) musze wziąc z Was przykład, bo przez moje okna juz nic nie widać :cry: ale jakoś weny twóreczej do sprzątania nie mam ostatnio :wink: Minika - widzę że mamy Szymonków:) urodzonych prawie tego samego dnia:) ja miałam termin na 1.11 ale Szymcio poczekał do 6:) Kasia - jak maleństwo? może delikatny masaż brzuszka jka płacze by pomógł, albo okład z ciepłej pieluszki? Nehe -zawsze Oliwka może zrobić taką niepodziankę jak Marysia AgaKus :D a chłop nie się spręża i zdaje :D bo z autkiem to faktycznie teraz a szczególnie przy dzidzi łatwiej. Ainka - kurczę ale się masz fajnie:) ja namiętnie szukałam ciążowych krótkich ogrodniczek i nie było - musiałam chodzić w kiecce na gumce :twisted: na którą teraz nie mogę patrzeć :D Jolkus - dużo zdrówka dla chłopaków:) Cien - jak Madzia? ponoć panuje teraz jakaś grypa żoładkowa.. Ambra - Kajusia z dnia na dzień coraz bardziej mobilna:) szybka jest dziewczyna :wink: Agii - trzymam kciuki żeby to było zatkane uszko. Jest chyba taki syropek uspokajający dla maluszków - wiem że kiedyś dawałam dużemu jak był dzidziolem przed jakimś badaniem. ale pogoda piękna - jak mały wstanie to wyruszę chyba na jakiś spacer:) duży u dziadków, chłopek wybył, to się będę kisić sama . A na razie siedzę w piżamie :wink: leń jestem totalny miłego dnia i zmykam na razie