propozycja

05/10/06 18:28:19

To u nas podobnie Gosiaczek ja i mój mąż mamy po 25 lat w kwietniu będę miała 26 :)

OPOWIADANIA Z PORODÓW

02/10/06 09:58:22

Monika pięknie to opisałaś, masz śliczne maleństwo gratuluje:) Termin mam na luty i mam nadzieje, że u mnie też wszystko przebiegnie dobrze :)

Urosept w ciąży

26/09/06 15:33:35

Podobno w ciąży nie wolno robić nasiadówek ale nie jestem tego pewna w 100%. Co do uroseptu to ja też miałam infekcje dróg moczowych i przez 2 tygodnie brałam urosept z polecenia mojego ginekologa 3 razy dziennie po 2 tabletki. Jednak było to w 5miesiącu.Nie wiem czy w pierwszym miesiącu można lepiej zapytaj ginekologa choć są to delikatne tabletki ziołowe więc pewnie nie ma takich przeciwskazań. Jak chcesz mogę spytać mojej ginekolog w czwartek będe z nią rozmawiać. Pij póki co jak najwięcej płynów bo to wypłukuje bakterie z pęcherza, dobry jest sok żurawinowy cherbapolu i nie wstrzymuj moczu. Dobrze jest też pić sok z cytryny z wodą. Wiem, że są tez takie tabletki jak URINAL one zawierają tylko żurawine i są tęż stosowane na zapalenie dróg moczowych .

OPOWIADANIA Z PORODÓW

26/09/06 11:49:35

Aneczka :) ja tez mam zamiar rodzić w Raszeii. W czwartek ide na wizytę do mojej ginekolog(ona pracuje w Raszei) więc wypytam ją o wszystko ucieszyłaś mnie tym,że można rodzic w wannie. Wcześniej słyszałam opinie, że nie można. Przeczytałam to na stronie rodzić po ludzku w komentarzach dziewczyn. Ja mam termin na 2 luty więc bedziesz miała już to za sobą gdy ja będę pakować torbę :wink: Mam nadzieję,że opowiesz mi jak było....a jestem pewna,że wszystko będzie dobrze zyczę ci tego z całych sił :)

Moj chlopak jest bezplodny a ja mam objawy ciąży..

22/09/06 10:15:00

Barbara tez ogladałam ten program w tv to było chyba w informacjach!!! :D kobieta do chwili porodu nie wiedziała, że jest w ciązy...niezła jazda :D