Przyszle Mamusie Z Danii

22/03/09 18:48:50

landryneczka my mamy n-kę,odpowiem za faceta :lol:

Przyszle Mamusie Z Danii

21/03/09 10:37:49

kA-Mila wiem,że wszyscy ból kręgosłupa zwalają na znieczulenie a prawda jest taka,że ok 60% kobiet po porodzie BEZ WZGLĘDU NA TO CZY MIAŁY ZNIECZULENIE CZY NIE ma bóle kręgosłupa. (ja po pierwszym porodzie niemal wyłam z bólu - pomagały mi masaże.Dodam,że nie miałąm znieczulenia) Quit gorączka to walka organizmu z chorobą- podając leki p/goraczkowe wytracasz organizmowi broń z ręki.Tylko kiedy nie da się jej obniżyć do poziomu 38,5 pomimo schładzania dziecka i dużej ilosci płynów (piers najlepsza)nalezy podawać leki p/gorączkowe. Gorączka to objaw choroby a nie choroba sama w sobie. A co do tego fotelika to bym sobie darowała - dziecko,które nie potrafi pewnie siedzieć nie powinno być sadzane a takie,które już siedzą pewnie nie potrzebują takich wynalazków. A jak się przewróci to oznaka,że jest już zmęczone i nie powinno być utrzymywane w pozycji siedzącej. Zmykam, miłego weekendu!

Przyszle Mamusie Z Danii

20/03/09 21:19:57

Quit ten czynnik z krwi to CRP - pokazuje czy zapalenie ,które masz jest na tle wirusowym czy tez doszło juz do nadkażenia bakteryjnego.Pewnie jeszcze będzie Ci go oznaczać (jeżeli objawy nie miną) A co do karmienia to tylko do zdjęcia było karmienie przez jedną osobę na kolanach ,poza tym był to pierwszy raz i nie chcielismy go dodatkowo stresować. Teraz w dzień jak karmie go sama to sadzam w foteliku (to jest taki,że można ustawić w pozycji półleżącej - Macius jeszcze nie siedzi sam) a wieczorem jak jestesmy oboje to siedzi u tatusia na kolanach a ja go karmię. A co do czasu - cóż, ja wychodzę z założenia,że dzieciaczki nie tolerują pospiechu i po prostu to musi trwać (chociaż Macius je bardzo sprawnie i dziobka otwiera na sam widok łyżeczki). A jeżeli jest za bardzo głodny,żeby jesc łyżeczką to odwróc kolejnosc - przez kilka dni dawaj najpierw piers a potem dopiero dokarm kaszką.Jak się przyzwyczai do jedzenia łyżeczką to będzie też cierpliwszy nawet będąc głodnym. Mam jeszcze pytanie - czy dajesz samą kaszkę czy z owocami? Maciusiowi sama absolutnie nie podeszła ale jak ma dodane do niej np. jabłuszko czy też pół rozgniecionego banana to wcina,że az miło.

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

20/03/09 14:11:34

My po spotkaniu mamusiowo-dzieciaczkowym :lol: dzieciaczki zaczęły się nawzajem zauważac i zaczepiać więc wyglądało to super - nie wzięłam niestety ze sobą aparatu,musze wydębić zdjęcia to pokażę (a propos zdjęć to wrzuciłam link do galerii z Maciusiowego pływania :lol: ) kasiczka ząbek jak się wyrzyna to najczęsciej widać go przez dziąsełko - nie jest to biała kropka na dziąsle tylko białawo-przezroczyste widoczne "w sródku" dziąsła. A najpierw wychodzą najczęsciej jedynki ale są wyjątki. arissa popatrz tutaj: http://www.ptd.republika.pl/strony/karmienie.html ;w drugiej częsci masz schemat karmienia sztucznego. Kupki mają prawo byc zielone jak pisze jmijeczka Miłego weekendu!

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

20/03/09 09:06:07

kasiczka nie spie , tylko za każdym razem kiedy próbuję wysłać życzenia Majeczce to mnie wyrzuca z neta :evil: :evil: :evil: :evil: Próbuję jeszcze raz: MAJECZKO! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PIERWSZEGO PÓŁROCZKU OD E-CIOTKI! [url=http://www.glitter-graphics.com:ohonlcmc] [/url:ohonlcmc] dopisane:no wreszcie się udało!