Czym sie wspomoc aby sie wreszcie udało

19/08/09 12:58:09

Cześć dziewczyny...nie wiem czy jeszcze mnie pamiętacie :) mam nadzieję, że chociaż troszkę... :) Marchewka...to Twoje pierwsze dziecko? Dałaś otuchy. Ja moje drogie do końca roku odpuszczam...leki odstawiłam i ponoć mam normalny cykl...Mnie to chyba blokuje stres i stresująca praca.

CLOSTILBEGYT

10/09/08 14:06:43

Milla jest i na bieżąco Was czyta...ale jest przed tygodniem" udało się czy się nie udało"...doszukuję się objawów na ciążę i na @...sęk w tym,że jedne i drugie są cholernie podobne. [quote="sylwia2008":3qzirw25]kochane, to co mamy klub wzajemnego pocieszenia :) ninisi jeszcze daj nam kilka tygodni i zasiejemy w tobie pozytywne myślenie niunqa następnym razem jak zrobisz test 25 a nie 35 d.c. to masz kopa w doope, osobiscie tym razem neci i martinka kciukasy zaciśnięte carina małpa czerwona nadeszła ale spoko jest jeszcze dużo życia przed nami, spoko dasz radę caro kochana jak się czujecie??? a gdzie jest milla???? asikkk łzy mi leciały oj leciały wszystkie nie wymienione zawsze o was pamiętam i te którym się udało i te które czekają, nadzieja umiera ostatnia, ja już w to wierzę, i naprawdę pozytywne myślenie pomaga psychice, to taki nieszkodliwy lek ;) kochane jeśli znacie się na tym albo znacie kogoś kto może mi pomóc któregoś razu włączam kompa i zamiast właczyć mi się gg, niestety padło, rozinstalowałam i chciałam sciągnąc jeszcze raz, niestety krzyczy o jakims błedzie, co robic?

CLOSTILBEGYT

29/08/08 15:10:47

Dziewczyny proszę o info: kiedy robi się badania hormonalne, chodzi mi o konkretny dzień cyklu.

Czym sie wspomoc aby sie wreszcie udało

29/08/08 15:06:03

jabluszko25 Witaj na forum :) Myslę,że cesarka nie powinna mieć wpływu na zajście w ciążę...chyba, że mogło dojść podczas cesarki do jakiegoś uszkodzenia. Chociaż wąpię w to. Na początek porób badania hormonalne..może trochę szwankuje gospodarka hormonalna.

Czym sie wspomoc aby sie wreszcie udało

29/08/08 14:54:01

Agag83 Witam na forum :) Brałaś już jakieś leki czy staracie się naturalnie?