OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

14/05/09 21:39:21

DZIEKUJE W IMIENIU MICHAŁKA KOCHANE CIOTECZKI PRZEPRASZAM ZE SIE NIE UDZIELAM ALE PRZEPROWADZKA W TOKU I PAKOWANIE OBIECUJE ZE ZROBIE JAKIS KINDER BAL W OGRÓDKU JAK SIE PRZEPROWADZIMY CAŁUJE WSZYSTKICH A NAJMOCNIEJ O ROK STARSZA KINIULKE BUZIAKI :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo: :cmo:

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

02/03/09 09:49:11

WITAM, MAM PROŚBĘ GDZIE NA JAROTACH PRZYJMUJE DR. PRZYBYSZEWSKA przepraszam ze tylko tak napisze jutro więcej po wizycie u lekarza

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

23/02/09 22:07:09

DZIEWCZYNY PILNE NA PW NAMIARY NA NIANIE , BARDZO PROSZĘ I PRZEPRASZAM ŻE TAK TYLKO Z PROŚBĄ Z GÓRY DZIĘKUJE

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

04/02/09 12:38:35

Wiolunia- to normalne w tym wieku więcej potrzebuje a te nocne mleczko ma najwięcej tłuszczu, wiec albo za jakiś czas pobudki się unormują albo oprócz zapotrzebowania mały cycoholik i ciągle chce bliskości i będzie tak dłużej :D a twój organizm się przyzwyczai i mniej snu = wyspanie :D :-{: GRATULACJE MAMOM I MAŁYM FASOLKĄ WITAM NOWE MAMUSIE :D Nie wiem za bardzo co komu wiec wszystkim życzę zdrówka, kasy i radości :D Wanda ostatnio chorowała na grypę ale wredna zjadliwa była ta grypa , na szczęście super kuleczki pani doktor sprawdziły się w 100%i po 2 dniach tylko został węzeł chłonny powiększony ale już o.k. Michałek niestety raczej alergik, chociaż doktor Klementowski mówi ze nie o.k. to powiedzcie mi dlaczego od 20 Listopada ma katar z kaszlem bez gorączki, super humorek i apetyt a gil w kółko raz przezroczysty i suchy kaszel potem zielonkawy katar i mokry kaszel (czysty osłuchowo) i znowu tak jak na początku czysty gil itd. wiec niech mi któraś powie czy to nie wygląda na alergie myślę o pani doktor Przybyszewskiej czy ktoś mi coś na jej temat powie?

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

21/01/09 08:06:25

Pinquin- moje gratulacje :D wszystkim mamusiom cześć ale mnie tu dawno nie było a ja mam maraton laryngolog, alergolog i nic dalej nie wiem, oprócz tego ze znów mam zagilane dzieci :evil: Wandeczka- umie już prawie cały alfabet, pisze coraz więcej i trochę czyta :D Michałek- raczkuje, staje sam , robi kroczki przy łóżku i urwis nie z tej ziemi oczy to trzeba mieć dosłownie w d.... :D Wanda była spokojna a ten maluszek to chyba ma akumulatorki z turbo doładowaniem :shock: :D cycek to dla niego podstawa Wandeczkę karmiłam 3,5 miesiąca a tego małego ssaka to chyba będę karmić do 3 lat :hil: :hil: