po jakim czasie pierwsze objawy?

30/07/08 22:00:03

Moim pierwszym objawem, krótko po zapłodnieniu był ból i nabrzmienie piersi. Nigdy nie odczuwałam tego bólu z takim nasileniem dlatego bardzo się zdziwiłam ( nie sądziłam, że to ciąża, ponieważ wspołżyliśmy nie " w te dni" - ale widać Matka Natura wie najlepiej ;) ) Potem ból brzucha jak na @ ale bardziej intensywny... No i bark @

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

26/07/08 19:14:22

Moje objawy: powiększone i bolesne piersi brak @ teraz (6-7 tydzień) lekkie nudności, apetyt wrażliwość na różne zapachy, a zwłaszcza smrodki bóle podbrzusza jak na @ ( rozciąga się macica)

Ciąża, a zwolnienie lekarskie.

09/07/08 11:59:07

Witam wszystkie Panie w ciąży :) Sama dowiedziałam się o swojej ciąży przedwczoraj, jestem jeszcze w głębokim szoku, bo choć z mężem staraliśmy się o dzidziusia, to jakoś ostatnio wrzuciliśmy na luz i w ogóle nie myśleliśmy o poczeciu bobaska, no ale widać tego luzu właśnie było nam potrzeba... Niedawno dowiedziałam się z pewnego źródla, że w pracy szykują dla mnie wypowiedzenie. Martwiłam sie całą tą sytuacją, bo na ogół młode bezdzietne mężatki nie są zbyt "chciane" przez pracodawców, ze względu na możliwość szybkiego zajscia w ciążę. Ale teraz to już chyba nie mogą mnie zwolnić prawda? Zgodnie z art. 177 kodeksu pracy jestem chroniona od początku ciąży, trzeba tylko przedstawić zaświadczenie od gina. Mam jednak inny problem - nie chcę wracać do pracy. Świadomość faktu, że jestem tam niechciana jeszcze bardziej mnie stresuje... Uważam, że nie powinnam mieć wobec nich (pracodawców, pracowników itd.) żadnych skrupółów, tym bardziej ,że chcieli mnie zwolnić bezpodstawnie. Pracuję w budżetówce. Myślicie, że mogę już teraz iść na zwolnienie lekarskie?

Grupa Wsparcia ;)

09/04/08 22:57:41

WSZYSTKIM KOBIETKOM,KTÓRE ZAFASOLINKOWAŁY GRATULUJĘ I ŻYCZĘ SPOOOOOKOJNYCH 9 MIESIĘCY ... Już Wam zazdroszczę :wink: Nikamo nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym, żeby to był Dzidzius :) No zobaczymy. Wiem jedno, mam dosyć domowych testów ciążowych i tej wrednej okropnej jednej kreski bleeee :!: :!: :!: Idę na betę- to postanowione. Muszę Wam przyznać, ze bardzo cenne są dla mnie Wasze wypowiedzi. Dodają otuchy.

Grupa Wsparcia ;)

09/04/08 19:46:09

No właśnie tak zrobię- pójdę na betę.Przynajmniej będę miała 100% pewnosci. ALE NAROBIŁAŚ MI SMAKA Z TYMI TOSTAMI!!! O jenki :):):):D Smacznego, ja też idę sobie zrobić.