Grupa Wsparcia ;)

24/06/08 21:35:47

co za wspaniała wiadomość!!!! moje gratulacje !!!!!!!!!!! jak to fajnie słyszeć, że komuś się udało, że powoli i nam wszystkim też się wreszcie uda. gratuluję !!!!!!!!

Grupa Wsparcia ;)

24/06/08 21:19:36

Witajcie dziewczyny Trochę mnie nie było i takie zaległości. Teraz mam co poczytać. Nie odzywałam się bo wyjechaliśmy z m na weekend i wróciliśmy dopiero wczoraj. Otóż jeśli chodzi o mój @ to niestety w sobotę rozkręciła się na dobre i to był koniec mioch złudzeń:( Ale bardzo dziękuję wszystkim dziewczynom, które do końca trzymały za mnie kciuki:) nadejście @ strasznie mnie dobiło, ale już jest lepiej. Byłam dzisiaj u mojej gin i w następną środę podejście do kolejnej inseminacji. Nowy cykl i nowa nadzieja:) Może tym razem się uda ? :))

Grupa Wsparcia ;)

20/06/08 13:04:31

niepewna22 dziękuję za szybką odpowiedź. Te słowa to dla mnie naprawdę wielka nadzieja. Tak bardzo bym chciała aby te plamienia były związane z zagnieżdżeniem jajeczka. bardzo dziękuję za kciuki :) posłucham Twojej rady i powtórzę test jeśli się sytuacja nie zmieni. jeszcze raz dziękuje.

Grupa Wsparcia ;)

20/06/08 12:38:57

cześć dziewczyny:) jestem tutaj nowa i chciałabym się do Waszego grona przyłączyć:) mam pewien dylemat i nie wiem sama co mam robić i co myśleć. Od 3 lat staramy się o dzidzię, ale niestety są problemy z nasieniem męża. Naturalna metoda w naszym przypadku odpada. Pozosała nam inseminacja lub in vitro. Otóż 4 czerwca mieliśmy robioną inseminację. Bardzo liczyłam na powodzenie zabiegu. do niedawna wierzyłam że się udało, bo sioę czułam inaczej. małam i mam podwyższoną temperaturę, bolesność piersi i kłucie w podbrzuszu ale inne niż na@, czułam się zmęczona i strasznie humorzasta. ale niestety w dniu spodziewanej @ nastąpiło wielkie rozczarowanie. Zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Kilka godzin po teście pojawiło się plamienie więc na 100% byłam pewna że to @ niestety pojawiło się i dalej nic. Na drugi dzień rano to samo tzn.małe plamienie w kolorze brunatnym i cały dzień nic. Nie wiem co to jest? czy to jest @? nie wygląda mi na @, bo zawsze mam długie i bardzo obfite@. czy powinnam powtórzyć test? czy możliwe żeby pierwszy test nie wykrył? czy może powinnam zgłosić się do lekarza, czy też może czekać aż owe plamieni się rozkręci i przemieni w normalny @? proszę pomóżcie i powiedzcie co sądzicie o objawach bo wizytę mam dopiero na za tydziń i chyba zwariuję do tego czasu.

Inseminacja

10/05/08 16:42:21

Basik76 strasznie mi przykro z powodu porażki :( Ale głowa do góry, wreszcie się uda i to nam wszystkim. Trzeba tylko mocno w to wierzyć i dążyć do swoich marzeń. Oczywiście nie da się uniknąć momentów zwątpienia lub załamania, ale zaraz potem trzeba jak najszybciej się otrząsnąć i wziąć znowu do roboty. A teraz Basik76 zazdroszczę Ci tych wspaniałych wakacji :) Turcja, hmmm jak cudownie. A kto wie, może zmiana klimatu i calkowity relaks sprawią malutki cud? :) wracając do moich pęcherzyków to usg robiła ta sama lekarka(moja gin). I już podczas usg wiedziałam że coś jest nie tak bo badanie trwało dosyć długo, poza tym jeździła mi tam w tą i z powrotem, naciskała brzuch itp. Ewidentnie było wiadomo, że czegoś szuka lub przynajmniej próbuje coś znaleźć i nie może. Nic dziwnego przy tak małych pęcherzykach, że nie mogła ich znaleźć. :(