JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

08/02/09 19:29:38

Geminis- pamiętamy Cię kobito ;) Iti pisze że nie ma dostępu do e-mama i zastanawia się czy nie przez te privy. Ale nie sądzę bo pierwszy kto dostał by bana to była bym ja ;P Chyba nie wszyscy dostali pw, to może być przez program antyspamowy :/ Kto nie dostał posyłać mi nr gg na pw to wyślę inaczej :) Iti doszła do wniosku ze to z powodu linka jaki wkleiła, ale kurde !! bez ostrzeżenia :evil: beż żółtej kartki ? :evil:

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

08/02/09 17:20:07

Agula mi się wydaje ze jak na pierwszy raz to fajnie zabrać jakiegoś kolegę lub koleżankę którego zna Szymek. Onieśmielony był pewnie taką bandą ;) Całusy dla blondasa :*

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

08/02/09 16:13:36

hey :) Ja jestem za tym żeby jednak był wilk syty i owca cała, czyli i tu na forum można pisać i na nowym. Wiem ze to zagmatwane, ale po pewnym czasie się okaże - dokona się pewnie selekcja naturalna ;) i lepsze wygra :p Myślę że warto - na świecie wystarczająco świrów chodzi żeby się po prostu bać i nie ujawniać swej prywatności na ogólnodostępnym forum. Coś tam próbuje utworzyć, podeślę do wszystkich adres, a kto się będzie chciał rejestrować to się rejestruje ;) tylko mi na pw przysłać potwierdzenie z nickiem co bym kogo obcego nie wpuściła ;) forum będzie można czytać i odpowiadać nanim tylko po rejestracji :) A co do nowych to już pisałam że będziemy po pewnym czasie zapraszać tam na prywate ;) zaraz postaram się wysłać te pw

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

08/02/09 13:09:14

q powiedz mi jak to "zamykanie" przebiegło ? trzeba było zmieniać forum ? czy tylko ograniczyło się dostęp do waszego wątku ?

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

08/02/09 08:32:59

Heyo :) Monari no najlepiej konsultować to z lekarzem ;) dziewczyny Cię naprowadziły, ale decyzje lepiej z lekarzem ;) z tym privem - to tak : To że znajomi i rodzina podczytują to jedno. Ale mi B uświadomił jak niebezpieczne jest opisywanie tak wielu faktów życiowych tu na forum. Niby jesteśmy anonimowe, ale przecież przez jakiś czas wklejało się fotki tutaj. I na spotkania jak się umawiamy to też ktoś może przyjść do lidera i nas sobie dobrze oblukać. Chodzi o to że jeśli ktoś by na prawdę chciał to ma dostęp do naszego planu dnia i terminu i miejsca spotkań. Ja się staram mniej pisać o sobie, ale średnio mi to wychodzi. I często się łapię na tym że znów za dużo napisałam. Wiem też że znajomi mnie podczytują. Jednej osobie dałam namiar, ale jednej osobie z rodziny nie i jednej znajomej też nie. Jak mnie znalazły :ysz: No może w pierwszym wypadku to B coś bąkną przy stole ze ja ciągle na E-mama siedzę. A w drugim to mógł być przypadek, bo znajoma ma też małe dziecko. Ale dobra - powiedzmy ze to mój problem. Ale fakt że My tu piszemy o WSZYSTKIM a tak usilnie bronimy swojej prywatności w życiu codziennym . Nie będę naciskać. nadal to jest tylko propozycja. A poza tym przecież WCALE nie trzeba rezygnować z tego forum !! i nadal może tu przybywać nowych osób.A na priva będziemy zapraszać na podobnych zasadach jak na fotosika. iti nikt nas nie ukarze, w regulaminie nie ma zakazu o rozmowach o prywatnym forum. Rozmowa przebiega czysto hipotetycznie ;) Martini bianco z limonką :je: mniam Basiat i kurka, a wy co tak głosu nie zabieracie w sprawie priva ?