co u rozpakowanych LUTÓWEK 2007 -:)

15/03/09 13:17:04

A jak mi się wieczorem rozmyśli ??? To 1,5h na syrenie mam po nie wracać ?? I chcę Wam kochane oznaimić, że macie się szykować na REWOLUCJĘ!!!! Wiosna idzie pora na zmiany - podczytywaczom mówimy stanowcze NIE !!!

co u rozpakowanych LUTÓWEK 2007 -:)

15/03/09 13:06:20

[quote="olenka23":hymb5w9i] raczula - zawsze na początku i dziecko stawia opory i matce jest nieswojo oddawać dziecko na noc i jak mama widzi ze dziecko nie bardzo chce to wkońcu sie poddaje.. u nas pewnie tez by tak było, ale wiedząc, ze z bartkiem pojedziemy do szpitala a dominik bedzie musiał zostac bez nas kilka nocy to nie mielismy wyboru. zostawilismy ich raz, drugi, trzeci.. i teraz np dałam je mojej mamie (dominik został wtedy <szpital> u teściowej bo moja mama ma chore barki i nie chciałam jej obciążać kąpielami itp) i nie powiem bo tez sie zastanawialismy jak to bedzie (przeciez kiedys tam mieszkalismy :roll: ) - i było ok podobnież, poskakaly po łóżku i padły elegancko :wink: A swoją drogą jak dziecko jest małe to łatwiej je przyzwycziać do spania u dziadków niz jak ma juz kilka lat.. - także powodzenia i wytrwałości, bo warto czasem mieć troche czasu dla siebie a i dziecku to wyjdzie na zdrowie :wink: dzis juz nie ma u nas takiego słoneczka jak wczoraj :? :? :(
tylko jak to zrobić jak rodzice i teściowie 100km dalej :?

co u rozpakowanych LUTÓWEK 2007 -:)

14/03/09 21:47:47

No co Ty Ania w karty nie grasz ?? Zmykam na jednego Housa, bo jutro rano mój dyżur ;)

co u rozpakowanych LUTÓWEK 2007 -:)

14/03/09 21:33:34

Bry Mielismy gości i świetnie się bawiłam :) - graliśmy w planowanie i dawno się tak nie wyśmiałam :) Aga -a jak wychodzicie na spacer to Wiki idzie nóżkami ?? Jak to jest z maluchami z małą różnicą wieku?? Widziałam w sklepie taką przystawkę do wózka, a raczej za wózkiem dla drugiego dziecka, że może na niej sobie stać, albo usiąść tyłem do wózka. Ciekawe czy zdałoby egzamin właśnie z dwójką maluchów ??

co u rozpakowanych LUTÓWEK 2007 -:)

13/03/09 20:57:54

Agula - gdzieżeś się podziała ????????? he ????????? Usia - nasza zapracowana bizneswomen - odzywaj się choć z raz na tydzień i dwa słowa - co Ty myślisz - że nie tęsknimy ???????? ps. Kupiłam dziś z Twojego polecenia Monzę dla Izki - szaro niebieską I jeszcze Kejtucha chciałam przywołać do porządku... Pisz nam co tam z Polką - myślimy o Was.