Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

08/11/08 21:11:37

Lena duuużo buziaków dla Kochanej Ewci :):):hbd: :hbd: :hbd: Sethia ale Oli szybko załapał z nocnikiem :shock: :shock: :brv: :brv:

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

06/11/08 07:34:21

ulenka ja właśnie kupiłam w ABC w Wiślaninie. Mimo zmiany mleka i dodania Sinlaca zmowu budziła się w nocy o 2ej i 5ej. Nie mam już sił na nią, może to przez dziąsła co? Bo już nie śpi i pieluchą tam sobie grzebie :(

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

05/11/08 18:38:19

Kasy cudny zięciunio :* ja małej jeszcze soczków nie dawałam. Jutro dostanie jabłkowy bo kupiłam w takiej butli szklanej. Na razie z wodą lekko podam chyba. A my dzisiaj byłyśmy u lekarza, miałam rację z tym mlekiem, mała się nie najada i na noc ma dostać Nan2 Ha + Sinlac. A do posiłków z NAN1HA pani doktor powiedziała że mam dodawać kleiku zamiast kaszki. Co lekarz to inaczej... Za mało przybrała na wadze, najważniejsze że nie chudnie. Zobaczymy jak będzie w nocy :( Do Lovi też jest smoczek do kaszek, przeszukałam całe miasto i znalazłam :) A co do osób co czytają forum to wrrr. Ja wiem, że to publiczne, ale niektórzy tu włażą i potem w świat ploty idą... A może zmienić forum i nicki na jakieś hermenegildy :) Ludzie co nie piszą tutaj a tylko czytają to stwierdzą, że jesteśmy za otwarte, że pewnych rzeczy się nie pisze, ale co oni wiedzą...Same wiecie jak jest, że czasami forum pomaga się wyżalić i uzyskać jakąś pomoc. Dlatego dzięki że jesteście a to co inni gadają czy myślą mam głęboko w d. PS. Kasy podobno na zdjęciu na NK mój M zauważył że są twoje ręce co oznacza że ty kąpiesz Kubusia, co oznacza że mąż mój wali focha "inne myją to myj ty też" hehehe a to z kolei oznacza że dzisiaj moja kolej myju myju :):):) Ale zaraz coś wymyślę że przecież "tak bardzo boli mnie kręgosłup" i mam wolne :lol: :lol: I co ze spodenkami w realu?

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

05/11/08 09:01:35

Kasy Ja wtedy małej podałam jabłko i zmieniłam mleko na następne i też nie wiem czy to po mleku czy jabłku. A jak będziesz kupowała marchew to polecam młodą w słoiczkach bo ta normalna śmierdzi mi jakąś spalenizną hehe. A kaszkę kupiłaś kukurydzianą czy ryżową? Pani moderator: nie pisałam dwóch postów jakby co, po prostu zdublowało :)

Włocławskie mamy i ich bąbelki :)

05/11/08 09:00:39

dzięki Doda, pojadę zakupić może jej podpasuje. Ja Aventa też mam, ale mała przyzwyczajona była do lovi bo miękki smok i Avent stoi. Tak samo miałam ze smoczkami do buziaczka. Miała po urodzeniu zwykły jakiś miękki, a po 3 miesiącu kupiłam jej Avent, I tak dziecko odzwyczaiłam od ciągnięcia cyca :) Smoczek poszedł całkowicie w odstawkę co bardzo mnie cieszy, nie będę musiała wymyślać jakiś wróżek które zabrały smoka. Wczoraj po kąpieli spałą jak zwykle godzinkę, dałąm jej znowu mleka i spała, ale niestety do 3ej i o 6ej znowu pobudka. Wydaje mi się, że ona się nie najada. Dzisiaj podam jej znowu mleko następne, bo jak ostatnio podałam to mi się wydawało że policzki miała czerwone i się wystraszyłam że za szybko. Jak ja wam zazdroszczę przesypiania nocy :(