Mamusie z Łodzi :) (2)

29/10/10 08:08:35

Asiula grota jak najbardziej na katar :) Wiem bo 2 lata w takowej przperacowałam :D Polecam też Wam, ciężarówkom, ale nie na cały seans tylko na pół :) Nan ja mieszkam w okol. Galerii, a pracuję na retkini :D Frywol dobrze że nie jestem sama w tym obżarstwie bezciążowym :D Jeeeeezu Stella co tak dużo.. Doczytałam do połowy tylko ;) Agawa booooooooskie fotki, a ubranko mnie powaliło!!!! Moniś nr spisałam, jak będzie do Ciebie dzwoniło 507... to znaczy że to ja :D alespodziewaj się mnie jutro, bo będę u mamy, to po drodze do domu wejdę na chwilkę dobrze?? boooszszsz jak mi się nie chce do pracy :roll: :roll: :roll:

Mamusie z Łodzi :) (2)

24/10/10 18:08:52

Chcę, poproszę i dziękuję za odzew :) Po ciuszki mogę podjechać w tygodniu ok godz 18-19 tylko podajcie dzień który wam najbardziej odpowiada :) Moniś najlepiej żeby nie był za drogi ;) a pomysł ze spodami i kremem z papierka nie bardzo mi przypadł dp gustu, wolę włożyć trochę więcej inwencji i pracy ;) Koleta tak na oko mniej więcej chyba nodi 38-40 chyba. i jest mojego wzrostu (czyli 160 cm) :) Mirabel już nie :) pomieszkiwałam u mamy przy marynarskiej jak się remontowaliśmy, ale od maja juz u siebie :) czyli niedaleko galerii łódzkiej :)

Mamusie z Łodzi :) (2)

24/10/10 13:19:34

Koleta dawaj ten przepis na cycki z serkiem :) Moniś a do Ciebie prosba o przepis na torta, bo mój R na początku listopada 30 lat kończy ;) Mirabel jaaaa ale Ci zazdroszę :) Ja mimo karmienia (.) dostałam równo pół roku po porodzie :) Margocik widziałam w Empiku książkę z przepisami Dukana na Polskę, ok 20 zł kosztuje, ale jak przejrzałam to naprawde bomba przepisy są :) A tak przy okazji to może szepniesz co tam u MH słychać? :) Przczółka o sobie zapomniałaś :P Memi widać że dziewczynki się polubiły :) jeejku jakbym chciała żeby ten mój poćwirz już miała takie długie włoski... I ide dalej obiadek robić :)

Mamusie z Łodzi :) (2)

24/10/10 10:07:50

Asiula Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Przesyłam tony dobrych mocy :) :) :)

Mamusie z Łodzi :) (2)

22/10/10 20:07:41

Dziewczyny podaje wymiary, dla KAcperka 86-92, a dla jego siostry na 128 cm :) /Ja cośwyszperałam, oddałam kurtkę, jakieśocieplane spodnie i bluze. Ale jak coś wyszukacie to będzie fajnie :) Mogę w niedziele podjechać po ciuszki, magdunia,margociku od was mogę po pracy odebrać bo baaaardzo blisko pracuję;) Zdrówka dla Kiteczki Małej Margot super ze wyniki wyszły dobre :) Nan :-{: :sss: Raczulka jaakie fajne panny, prawie jak bliźniaczki :) i już nie wiem co komu....