zespol policystycznych jajnikow

28/03/08 11:38:41

Dziewczyny wczoraj od mojej gin dowiedziałam się że podejżewa PCO troche na ten temt czytałam i podobno powinno się zrobić badania hormonalne. Moja gin dała mi tylko skierowanie na usg (które robiłam u innego lekarza zanim poszłam do niej i wszystko było ok) i na TSH. MA do was pytanko czy na tym usg nie powinno już wtedy coś wyjść i czy na podstawie TSH -chormonu tarczycy można wnioskować o PCO?? I jeszcze jedno jaki badania najlepiej zrobić żeby zdiagnozować PCO?? od pół roku staram się już o fasolke a tu nic i do tego jeszcze taka widomość jestem załamana :(

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

21/03/08 14:43:06

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary . Życze, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech te święta napełnią Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość... Trzymam kciukacy za wszystkie czekające i mam nadzieje żę niedługo będziemy miały swoje fasolki :D U mnie@ przyszła...niestety :cry: . teraz robie badania i wracamy do starań :D

wynik testu

14/03/08 11:19:29

Dzięki :) pozostaje jedynie czekać do poniedziałku :twisted: Chyba poszukam jeszcze jakiegoś innego gin tak na wszelki wypadek- dla konsultacji :?

wynik testu

14/03/08 11:07:46

U gina byłam w 50 dc i przez 5 dni luteina teraz w poniedziałek czekam na wizyte ale w sumie 18 dni po spodziewanej@ chba powinien już coś zobaczyć na usg?? Kurde jakoś mnie mdli ostatnio albo sobie już sama wszywam :?

wynik testu

14/03/08 10:56:25

Dziewczyny mam do was pytanko jak to jest z tymi testami? Obecnie jestem w 63dc czyli sporo po terminie@ (ostatnia @ 11 stycznia cykle32/4), robiłam dwa testy ostatni w 43dc. czyli wynik powinien być w miarę sensowny- oba negatywne. Moje pytanie to czy przy jednej nerce gdy filtracja jest szybsza test daje wynik prawdziwy?:? I czy jest sens robienia testu z moczu w moim przypadku? Teraz druga kwestia po testach mój gin przepisał mi lyteine na wywołanie mija już tydzień od jej odstawienia a @ ani śladu pozostałe objawy: kłucie jajników- ustało w trakcie brania luteiny-teraz znowu się pojawiło, rozdrażnienie , senność, przebarwienia na brodawkach, zgaga, dziwne skurcze- wcvześniej moje @ były zawsze na czas czyli rególarna co do dnia, byłam na becie ale wyniki dopiero w poniedziałek, wiem że nie postawicie diagnozy ale powiedzcie co sądzicie bo do poniedziałku zwarjuje :twisted: