<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

22/02/10 15:45:55

Hej kochane,chciałam Was tylko serdecznie pozdrowić i powiedzieć ,że u nas wszystko ok,mała rośnie i jest przekochana.Ja jakoś mało czasu mam na wszystko,doba za krótka niestety :),ale podczytuję Was. Muszę lecieć posprzątać,bo dopiero niedawno wróciłam do domu,a tu bałagan starszny. Całujemy gorąco z Laurą!

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

08/01/10 12:02:47

makaz no widzisz,denerwujące to jest,że jak czegoś nie zrobi to 1,ale za zrobienie pracy domowej tylko czasami dostają ocenę,zwykle tylko parafka.Głupie to jest ,bo to ,że robił inne zadania w jakby w ogóle się nie liczyło,bo czy je zrobił czy nie i tak ma 1. kaja świetnie,że Kaja sobie dobrze radzi,Olek niestety jest trochę taki rozkojarzony,zdarza mu się zapomnieć czegoś,albo nie zdążyc zrobić w szkole jakiegoś zadania,ale z pisaniem nie ma problemu,jego nauczycielka też ostro ocenia wyjście poza linię,a nieraz nawet ja niezauważę ,że gdzieś tam mu się wyszło.Co zrobić...

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

08/01/10 11:02:26

makaz na chwilę obecną,też prócz salonu mamy jeden pokój,bo 3 sypialnie na górze są jeszcze nie wykończone,więc ich nie użytkujemy,jedynie łazienkę na górze wykorzystuję jako pralnio suszarnię, ale i tak jest mi super :D a pokoje na górze trzeba wycekolować,wymalować i panele położyc,więc nie aż tak dużo,myślę ,że nie potrwa to aż tak długo,tylko najpierw musimy wyjść na prostą z finansami. bogusia dzięki wielkie zaraz sprawdzę,u nas bez kredytu się nie obyło i jeszcze pożyczka od teściw i jeszcze nasze pieniądze,ach kosztuje to wszystko,ale warto. kaja Olkowi w szkole idzie nawet dobrze,ma z 5 i 4 ,a wczoraj dostał 1 :shock: za brak pracy domowej,zrobiliśmy wszystkie zadania prócz jednego,bo zapomniał zaznaczyć :roll: no trudno...

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

08/01/10 10:37:43

alamka racja,najważniejsze,że jesteście u siebie makaz ja też myślę,że to ząbki,Laurze osatnio wychodziły 4 i też robiła kupki o wiele częsciej niż zwykle,no i też się odparzyła jej pupka,bo od razu nie zauważyłam kupki,pewne jest ,że nie chodziła z tą pieluchą długo,ale to szybko się niestety pojawia.

<3 <3 LISTOPADOWE BĄBELKI :) 2008 <3 <3

08/01/10 10:19:01

mamucha no,w sumie ceny są róźne,wiadomo pewnie jaka cena taka jakość...ale może bym wzięla z niższej półki na początek,bardziej z musu niż z wyboru :) też mnie nie stać,bo przez ten domek nasz toniemy w długach i powinniśmy najpierw z nich powychodzić,ale w lutym dostanę trzynastkę,co prawda mniejszą,bo bylam na macierzyńskim,ale zawsze coś,w sumie w domku jeszcze sporo rzeczy do wykończenia...no zobaczymy... Kurczę ja nie wiem jak to możliwe,że Wasze dzieci mogą spać od 20:00 do 7:00 bez przerwy,moja też chodzi spać o 20:00,ale mogę liczyć na to,że po jakichś 3-4 godzinach się przebudzi,dam jej pić i śpi dalej,ale po następnych 3 to samo i te noce zaliczam do udanych,bo bywa,że budzi się częściej np. dziś. Ha,ha ale się uśmiałam z Twojego męża,ach ci faceci... alamka ja na szczęście miłałabym gdzie wstawić,mieszkamy już 3 tygodnie,a ja wciaż rozkoszuję się przestrzenią,nie wyobrażajcie sobie oczywiście niewiadomo jakich metrarzy,bo nasz salon ma ok 34 m.kw.,czyli nie tak dużo,ale w porównaniu z tym co mieliśmy jest spora różnica,a poza tym salon wydaje się większy bo jest połączony z holem i kuchnia również jest otwarta.