lekarze z polnej

27/07/09 11:11:20

Jakieś 3 lata temu zaczęłam chodzić do dr Jędrzejczaka. Najpierw były wizyty na Polnej a potem zaprosił mnie do swojego prywatnego gabinetu na Polance. na początku zrobił badania męża a mnie skierował na badanie hormonu-prolaktyny. Resztę badań robił w swoim prywatnym gabinecie tzn. ocena owulacji; penetracja śluzu; parę razy badanie nasienia. Do szpitala wysłał mnie na tzw. HSG,czyli drożność jajowodów. Po dwóch latach dopiero postawił mi diagnozę i zaproponował in vitro. Obecnie nie leczę się u niego, próbuję u innego. Byłam niezadowolona ze sposobu leczenia i podejścia do pacjenta, ale wiem też , że Pan doktor ma bardzo wielu zwolenników. Zyczę powodzenia :lol:

czego nie chcecie słyszeć, czyli żale staraczek...

12/06/08 17:23:40

Ja już 5 lat staram się o dziecko. :cry: Teściowie wiedzą,że mamy problem. Mimo tego , kiedy ostatnio wchodziłam z moim psem do nich, usłyszałam od teścia- o przyszedł mój wnuczek!!! Było mi bardzo ale to bardzo przykro.

Risotto Ala Pirzonek

12/06/08 16:29:40

przepyszne :!: :okk:

Problemy z PROLAKTYNĄ

10/06/08 14:25:00

:lol: Dziękuję za odpowiedzi. Będę brała ten bromergon, ale nie przyznam się gince do tego. Strasznie była uparta co do leku-parlodel. Ja znałam i brałam wcześniej bromergon, i znosiłam go całkiem dobrze. Różnica cenowa tych 2 leków jest rzeczywiście duża. Może faktycznie pani dr ma układ z producentem!!! :roll:

Problemy z PROLAKTYNĄ

09/06/08 20:11:11

CZEść!! Dziewczyny,mam pytanie do Was. Mój ostatni wynik PRL wynosi 76,24 ng/ml. Lekarz zapisał mi lek o nazwie PARLODEL. Jest on znacznie droższy od BROMERGONU! W aptece powiedziano mi, że te 2 leki są identyczne-o takim samym składzie. Kupiłam ten tańszy. Teraz się zastanawiam ,czy zrobiłam dobrze. Dlaczego moja ginka uparła się na ten droższy? Czy słyszałyście może o tym leku?