WRZEŚNIÓWECZKI 2009

17/12/09 20:00:08

Hej Ja tylko na chwilkę Wiolciunia możliwe, mojej córci też wpierw dwójka wyszła, ale strasznie późno, bo w 11 miesiącu. Pumka zdjęcie zrobię może jutro i wstawie. elam z córcią już lepiej , od pn nie ma gorączki, ale jeszcze kaszle. Już do świąt w domu posiedzi. :) Serenity dobrze, że to nie skaza. U nas biało, sypie dziś cały dzień. Ciekawe ile mój juz waży? 4 stycznia mamy drugie szczepienie, a 7 drugą kontrolę bioderek. pozdrowienia dla wszystkich dzidziusiów i ich mamuś!

WRZEŚNIÓWECZKI 2009

15/12/09 20:46:28

Wy te starszaki macie małe jeszcze - to i więcej obowiązków przy nich. Moja już sama prawie wszystko robi. A sunuś juz od pół godziny ładnie śpi na noc :-)

WRZEŚNIÓWECZKI 2009

15/12/09 15:49:35

Sto lat dla Wojtusia i Sebastianka. My na sylwestra wybieramy się na zorganizowaną zabawę z orkiestrą i jedzonkiem, w to samo iejsce co rok temu i z tą samą paczką. Wczoraj kupiłam sobie spódniczkę, satynową, eleganką do kolanka i założę do niej top z cekinami. Myśle że może tak być. Ja bym z chęcią wyszła na spacer, ale starsza chora i nie możemy. U nas nadal bialo. Karciaa - my już od miesiąca 3-6 nosimy. U nas nocki super. Pobudka o 2-3 i potem o 6-7. A zasypiamy po 20.

WRZEŚNIÓWECZKI 2009

14/12/09 22:11:08

Hej dziewczyny U mnie biało i od razu świat weselej wygląda, a nie taki szary i bury. Za dużo tego śniegu nie ma, ale brudy przykryte. Basia - a to co się stało że choinka padła? Wiolciunia - współczuję zimna w pokoju. nas okna odd dwóch lat plastikowe i wielka różnica, bo wcześniej też piździlo. Zielarka - świetny diabełek. Karcia - super lakocie zrobiłaś! wienne- witaj w Polsce! Lena - wszytskiego najlepszego :bal: Moja córa też ma dzis urodzinki. Pumka - a co ten Twój mąż nabroil jeśli można spytać :oops: [b] A u nas weekend masakra. W piątek mała przyszła ze szkooły z gorączką. Ale że w sobotę jechała na konkurs z jasełkami to i my musieliśmy z Bartkiem dojechać. Potem od razu na pogotowie, bo gorączka znów się pojawiła. Dostala antybiotyk, bo gardło czerwone. W niedziele wyprawiałam jej urodzinki i sajgon w domu miałam. A dzisiejsza noc do d... O 2 gorączka 39,7. Do 4 nad nia siedziałam i zbijałam. Wkońcu spadla do 37 i poszłam spać. Dzis o niebo lepiej. Gorączki brak, chyba juz sie choroba przelamała. Mam nadzieje że mały nie załapie. A ja dzis byłam na zakupach w większym mieście. Jestem ubrana i szczęśliwa. Ostatnie prezenty zrobione i tylko czekać już na gwiazdkę. Pozdrawiam wszystskie dziewczynki!

WRZEŚNIÓWECZKI 2009

10/12/09 22:33:13

Hej mamąbyć - świetny Mikołajek z Tymonka! Ja od 7 lat gustuję w blondach, robię pasemka raz jaśniejsze, raz ciemniejsze. Fakt faktem, że włosy się niszczą, ale jak ostatnio zrobiłam ciemny brąz to nie mogłam na siebie patrzeć i znów rozjaśniłam. My na rotawirusa też nie szczepimy. A mój mały wogóle po gruźlicy śladu nie miał, a to chodzi o te pierwsze szczepienie w szppitalu jeszcze? My jemy średnio co 3 godziny w dzień, po jakieś 120 ml. Raz trzeba dorabiać, a raz nie dojada. W nocy cycamy, pierwszy raz po 6 godzinach potem po 3. Śpimy do 7-8. Potem godzinka zabawy i śpimy znów do 11-12. O 13-14 spacer i sen na dworzu. A później ze dwie drzemki po 20 minut do wieczora. O 19:30 kąpiel.A na noc chodzimy spać o 20. Dziecko mi sie ladnie ustawiło. Po enfamilu kupki mniej zielone, nawet takie żółtawe i przede wszystkim nie śmierdzą już. Pozdrowionka dla wszystkich!