BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

14/04/10 08:20:35

Lemoniada daruj juz sobie też te opowiastki, i nie oskarżaj kolejnej osoby !!! Uwierz mi nie jesteś pępkiem świata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyobraź sobie że potrafię mysleć i sama stwierdziłam że mnie denerwujesz !!! Nie musiałam z nikim tego konsultować :):):):):):):):) A dziewczyny nie musza się opowiadać po kogo są stronie, niech widzą do czego jesteś zdolna żeby tylko zabłysnąć :):):):):):):)

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

13/04/10 23:11:46

Lemo oskarżyłaś mnie o coś czego nigdy nie zrobiłam a mianowicie o plotkowanie na gg Mamuśki chciałam żebyście to wiedziały Komu uwierzycie Wasza sprawa Żegnam

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

12/04/10 09:19:41

lemo oświeć mnie jeszcze z kim i co powiedziałam na Twój temat na gg ???

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

12/04/10 07:12:08

Lemo kochaniutka i po co się wysilałaś przecież ja i tak nie umiem czytać ze zrozumieniem :):):):):):):):):):) widzę, że ćwiczenia rozluźniające już nie działają, zmień układ, może to coś da :):):):):):):):):):):):):):):):):):):) riposty nie będzie, bo nie wiem na jaki poziom mam się zniżyć bo do minus nieskończoności nie dam rady :):):) przepraszam :roll:

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

11/04/10 22:05:30

lemo ja jestem taka wrażliwa?? i niby jest mi ciężko w obecnej rzeczywistości, no cóż to mogę Ci podziękować za obecną rzeczywistość, bo Ty do tych wrażliwych się nie zaliczyłaś i to dzięki Wam jest jak jest. od dłuższego czasu działasz mi na nerwy, chyba odziedziczyłaś coś po swojej babci, uważaj bo skończysz jak ona i ten Twój sztuczny optymizm rzygać się chce Kobiety muszą mieć jaja... no cóż uważaj żeby te Twoje niepowybijały Ci zębów na zakończenie, poluźnij pośladki, będzie Ci lepiej :):):):)