trojaczki

11/04/09 19:46:21

[url=http://czasdzieci.pl:3t7jqstq] [/url:3t7jqstq]

trojaczki

22/03/09 15:13:37

Sporo czasu zajęło mi zastanowienie się na różnicami pomiędzy miesięcznymi a półrocznymi trojaczkami, ale to poprzez te róznice właśnie.... Przedewszystkim z łącznej wagi urodzeniowej niecałe 3kg teraz mamy ok 18 kg, więc jest co nosić :ddd: . Po drugie maluszki codziennie zaskakuja nas jakąś nową umiejętnością i to w jak najmniej oczekiwanym momenice. Np. obroty najlepiej im się ćwiczy w momencie ubierania lub zmiany pieluszki, głośne gaworzenie o 5 rano :wrr: a plucie podczas karmienia papką marchewkową. :zł: Ale to mądre dzieci, wiedzą, że nic nie robi tak dobrze na cere mamy i taty jak maseczka z marchewki :pipi: Zmienia się również w przerażajacym tempie rozmiar noszonych przez nie ubranek. I tak obecnie jesteśmy na etapie 68 ale zdaje się, że nie na długo bo maluszkom apetyty dopisują.

trojaczki

19/02/09 22:39:55

Niakanika nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę , że u Całej Twojej piątki wszystko w porządku. Czytając Twój post to jakbym się cofnęła parę miesięcy do tyłu i czytała o sobie. Jeszcze raz gratuluję 35-tego tygodnia. To naprawdę duże osiągnięcie. Jestem ciekawa obwodu Twojego brzuszka przed porodem... :D Jeste również pod wrażeniem jakie już duże te Twoje dzieciaczki. :brv: Ja na taką wagę musiałam dłuuuuuuugo czekać. A imionka wybraliście śliczne. Maluszki je napewno z dumą będą nosić. Gorące pozdrowienia dla całej piątki. :D I pamiętaj, że w razie jakiś wątpliwości możesz liczyć na niezawodne ciocie z forum trojaczkowego :smo: :smo: :smo:

trojaczki

18/02/09 13:07:01

I ja jestem ciekawa jak tam sobie radzi nowa trojakowa rodzinka. Nie dziwię się jednak, że nie w głowie im teraz siadanie przed komputerem bo sama dobrze pamiętam nasze początki. :ddd: Mam jednak nadzieję, że w końcu dumni rodzice pochwalą się swoimi skarbami. :smo: :smo: :smo: A u nas maratonu medycznego ciąg dalszy. Za nami szczepienia, USG bioderek, badanie słuchu i wizyty kontrolne u neurologa i chirurga. Szczęśliwie dla nas za każdym razem to tylko profilaktyka i badania nie wykazują żadnych zaburzeń. A maluchy prawie codziennie zaskakują nas jakimś nowym osiągnięciem. Bo to już w końcu wiek niebyle jaki - za nami pierwsze pół roczku ich życia. :okk: :okk: :okk: Powoli przygotowujemy się również do wielkiego wydarzenia jakim będzie potrójny chrzest. Tzn. maluszki oczywiście już były ochrzczone w szpitalu ale na tę oficjalną uroczystość chcemy poczekać do wiosny. A póki co trwa polowanie na 6 chrzestnych, co wbrew pozorom nie jest wcale sprawą taką łatwą. W końcu nie każdy jest godzien dostąpić takiego zaszczytu... :D [url=http://www.otofotki.pl/img6/pokaz.php?id=co4934_dz.jpg:h86s66yl] [/url:h86s66yl] [url=http://www.otofotki.pl/img6/pokaz.php?id=li2329_dz1.jpg:h86s66yl] [/url:h86s66yl] [url=http://www.otofotki.pl/img6/pokaz.php?id=hk8488_dz2.jpg:h86s66yl] [/url:h86s66yl]

trojaczki

07/01/09 22:26:54

Wyrazy podziwu i uznania dla trojakowej mamy. :okk: :okk: :okk: Teraz można już spać spokojnie. Maluszki napewno poradziły by sobie doskonale po tej stronie brzuszka. Gratulacje wytrwałosci. Chciałabym zobaczyć ten brzuszek... :D Pozdrawiam całą piątkę, a szczególnie przyszłą szczęśliwą mamusię.