Przystanek - Bocian

22/10/08 20:08:26

Witam kobietki !!!! ja tez już po pracy nareszcie!!!u mnie @dalej nie widać ciekawe co się znowu porąbało:(a już myślałam że przyjdzie tak jak powinna albo ze będzie dzidzia a tu ani tego ani tego :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: czemu musi być każdy cykl pod górkę jak tylko dostanę te @ tak koniec wrzucam na luz nie będę nic liczyła (jestem już tym zmęczona nic nie robię od kilku cyklów tylko liczę zapisuje i znowu liczę-naprawdę jestem godna podziwu dla dziewczyn które się starają latami)a może wtedy wpadnę jestem zła jak c....a!!!!!!

Przystanek - Bocian

19/10/08 12:04:25

witam w niedziele !!! wpadam na chwilkę bo zaraz szybki obiadek i idziemy na imprezkę do znajomych dzisiaj ich córeczka kończy ROCZEK a tyle co się urodziła!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: niezła jest ta ich mała mówi już bardzo dużo dzieci teraz się tak szybko rozwijają są kofane!!!! A ja dalej czekam na @!!!! :twisted: pozdrawiam Was cieplutko i tycze wszystkiego najlepszego w to niedzielne popołudnie Z testujące mocne kciuki i oczywiscie 2 kresek!!!!

Przystanek - Bocian

18/10/08 23:56:21

jeszcze wpadłam na chwilke dzieci to najwspanialszy dar !! a co tam ze są małe problemy -i tak warto !!!!!!ja mam 1 córcie no już prawie pannica (8)i teraz chciałabym drogie a tu klapa !!!:((( zmykam bo już prawie północ i zaraz duszki będą grasować;)))))) ....nadejdzie ten czas i dla nas..

Przystanek - Bocian

18/10/08 22:46:57

tak już po wynikach przeszła ta mała dziewczynka i jakis chłopak ale nie wiem jak się zwie

Przystanek - Bocian

18/10/08 22:42:02

to gratuluję zamążpójścia!!!!!tez wypiję piwko!!!! ta mała dziewczynka z Mam Talent to pochodzi z miejscowości koło mojej fajnie ze jaj się udało szkoda mi tego chłopca ale cóż! spadam wypić to pivko bo już otwarte i 0/o mi uciekną pozdrawiam was cieplutko i do jutra : :P :papa: