Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

19/08/09 17:51:09

Me dziecko śpi, a mi się nudzi śmiertelnie. Niewiem co ja robiłam gdy nie było jej na świecie :?: Matajka na kiedy masz termin?

młode mamusie... - roczniki 87,88,89... (2)

19/08/09 17:43:56

madlen z czego piszesz pracę?? Ja też we wrześniu mam obronę ale na razie moja praca w lesie. Niewiem czy się wyrobię :? ivette właśnie i jak poszła rozmowa?

***SIERPNIÓWECZKI 2008*** (2)

19/08/09 17:40:47

Emkajak tam przygotowania do urodzinek?? My robimy w tą sobotę, przygotowania ruszyły:) Monia Ola też bardzo mało mówi, trochę mnie to niepokoi ale tak samo jak ty tłumaczę sobie to tym, żepostawiła na rozwój fizyczny. Zaczęła chodzić podkoniec 9miesiąca, rozumie jak mówie "daj", sama też próbuje to mówić, czasami zdarzy jej się powiedzieć "masz". Gdy wsadzam ją do wózka mówi coś takiego co brzmi jak "gdzie jade", a zawsze gdy wchodzimy do babci mówi "eee DaDa" (babcia ma psa Dianę i wydaje nam się, że oznacza to "cześć Diana". Najbardziej niepokoi mnie to, że nie mówi ani mama ani tata ze zrozumieniem. Papa i kosikosi robi jak ma ochotę, piątke przybija tylko z tatą, uwielbia wszystko co ma kartki,i lubi zbierać zabawki z podłogi i wrzucać je do pudła. A teraz z innej beczki. Ile ważą i mierzą wasze dzieci? Bo moja to chudzina okropna jest. A i jakie zabawki polecacie? Zastanawiam się co jej kupić na roczek, a chce żeby w jakiś sposób wpłynęło na jej rozwój

SIERPNIÓWECZKI 2009!!!

19/08/09 17:10:33

Hej sierpnióweczki:) Stale was podczytuje bo jestem ciekawa czy jakiś dzidziuś urodzi się w ten sam dzień co moja Olusia. Sama wiem co to znaczy być na finiszu i jak wtedy jest ciężko.Ja swoją córkę przenosiłam 9dni, codziennie ktoś do mnie dzwonił i wypytywał czemu to ja jeszcze nie jestem na porodówce, teraz wspominam to z uśmiechem,ale wtedy nie było mi wcale do śmiechu. Trzymam kciuki za ostatnie sierpniówki:)

Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

18/08/09 16:39:33

Matajka ja też rodziłam 3 godziny:) Aż strach pomyśleć co będzie następnym razem. Ze mną na porodówce była babeczka,która rodziła 4 dziecko,przyszła jak ja miałam już parte i urodziła kilka minut po mnie. Parła tylko raz i od razu dzieciaczek wyskoczył. Może 45minut cały jej poród trwał:) A jak karmisz Jakuba?? Kontrola typowe objawy zakochania. Bardzo mi przykro, że tak się u ciebie dzieje, ale może jeszcze się ułoży?? A W. to tata Van?? Jak nie chcesz to nie odpowiadaj, pytam tylko tak z ciekawości... Karolcja widać link...