DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

05/05/08 14:28:17

eluchna dzięki za posta, jestem przeszczęśliwa, że jestem już w domku i że mój maluszek jest bezpieczny. Chyba bym spaliła na stosie tamtego poprzedniego lekarza jeśli mojemu synkowi coś by się stało :x A jeśli chodzi o kupowanie kosmetyków to jutro jadę z do Świata Dziecka po wszystko co niezbędne ale myślę, że w Hipermarketach na dziale dziecięcym też można dostać takie kosmetyki i o wiele tanie... Macie może jakąś konkretną listę, no wiecie, aby nie kupować pierdół tylko to co będzie potrzebne tuż po porodzie? Ja w zasadzie zrobiłam sobie taką listę ale chętnie bym ją zweryfikowała z listami innych mamuś. Będę wdzięczna za podpowiedź, która firma lepsza według Was.

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

05/05/08 13:55:37

Hej kobietki :D A ja długi weekend niestety spędziłam w szpitalu, na patologii ciąży,mój lekarz prowadzący mnie tam położył bo miałam za wysokie ciśnienie a w między czasie wyszło, że mam białko w moczu :cry: Ale na szczęście wczoraj wieczorem mnie wypisali i tak sobie myślę, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Otórz do tej pory miałam lekarza prowadzącego z Żytniej i byłam zdecydowana na Żelazną ale mój lekaż niestety przez większą część iąży bagatelizował moje nadciśnienie i nic kompletnie z tym nie robił. Do tego doszło również to, że był bardzo oszczędny w odpowiadaniu na jakiekolwiek z moich pytań, dot. porodu, ewentualnej cesarki, pojedyńczej sali itp. Wkońcu trafiłam w ręce Dr Raczyńskiego, którego polecało mi wiele dziewczyn, w tym moja szwagierka, która rodziła u niego 3 tyg temu. Raczyński bardzo się przejął moim naciśnieniem i w parę minut załatwił mi łóżko w IMiD na patologii. Poza tym odpowiedział na wszystkie dręczące mnie pytania i w związku z tym zdecydowałam sie, że będę rodziła w IMiD u niego. Szpital co prawda wygląda jak za czasów Gierka ale bardzo fachowo się mną zajęli na patologii i naprawdę się tam przejmują każdą pacjentką, nie mówiąc już o noworodkach. Pan doktor jest specyficzny i trzeba lubić taki typ ludzi aby mieć do niego zaufanie ale gdyby nie jego szybka interwencja to mogłabym nawet stracić ciążę bo istniało realne zagrożenie. Czy któraś z Was ma podobne doświadczenie albo zna dr Piotra Raczyńskiegoa może zamierza rodzić w IMiD?

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008

18/04/08 12:21:21

Kobietki zmieniając na chwilkę temat, poszukuję dobrego usg 3D albo 4D w Warszawie, może możecie polecić mi jakieś miejsce :D Jestem w 27tg i za trzy tygodnie muszę je wykonać ale w mojej klinice na Żytniej nie mają sprzetu na 3 i 4D. Może gdzieś w pobliżu jest coś godnego polecenia. Będę Wam wdzięczna za rady. Pozdrawiam :D

Muzyka dla maleństwa

18/04/08 12:15:12

[quote="Martyna230":2qztd8oe]Ja słucham Mozarta i kupiłam specjalna plyte dla kobiet w ciazy w muzyka relaksujaca 8)
A co to za płytka z tą muzyką relaksującą, możesz podać tytuł? Pozdrawiam :D

Kłucie w dole brzucha

18/04/08 12:07:04

Ja też się dołączam do tematu. Mnie również kłuje po lewej stronie brzucha. Ostatnio musiłałam się położyć na marę minut bo bardzo bolało. Gin mnie uspokoił, że to rozciągające się wiązadła przy macicy że to naturalne dolegliwości. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.