-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

12/04/08 11:51:21

Witaj Agniecha :) Z wózków, które mają moje najbliższe koleżanki mogę polecić: X- landera - na wertepy, nierówności, duża gondola, wygodna spacerówka. Koleżanka jest mega zadowolona. Minus - ciężki i duży po złożeniu Hanna Nomad - Ten wózek mają dwie moje koleżanki. Są bardzo zadowolone Peg Perrrego Pramette - wózek idealny dla mamy, która nie ma windy, składa się w parasolkę, leciutki. Minusem - brak usztywnianej gondolki, chociaz w tych nowych modelach jest już chyba usztywniana z uszami. Ja chcę go kupić jako drugi wózek, na wyjazdy i do miasta.

-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

12/04/08 11:35:17

W kwestii wózków zgadzam się z Gosus, poza małym wyjatkiem - Quinny Buzz. Moja chrzesnica Agatka właśnie taki miała. Pomagałam wybierać i zaczarował nas ogromnie. Niestety w praktyce się zupełnie nie sprawdził. Kółka się blokują, minusem jest kubełkowa spacerówka, która się nie rozkłada zbyt płasko. Plusem jest wysoka jakość wykonania wózeczka, ale moja przyjaciółka bardzo żałuję, że go kupiła. Pozdrawiam z pochmurnej i deszczowej Łodzi p.s. Gosus Twoja Agatka jest bajkowa :) Dziewczynki - przyszłe panny młode -za tydzień ma być pękna pogoda i koniec :) Witam nową Mamusię, gratuluję Mamuniom po USG. Ja idę w poniedziałek

-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

11/04/08 17:36:46

Liw wyniki na pewno będą superowe :) Co do baseniku z dzidzia, to moja przyjaciółka chodzi ze swoją Agatką odkąd mała skończyła 5 miesięcy na zajęcia dla dzieciaków na basenie i jest bardzo zadowolona. parę razy ja byłam w zastępstwie jak ona była na delegacji i powiem Wam, że jak tylko pediatra nie będzie widział przeciwskazań to na pewno bede chodzić z maluszkiem na basen odkąd tylko będzie można. Niesamowita frajda, i dla dzieciaczków i dla rodziców. Wkleję jakąś fotkę do galerii. Dzieciaki nie mają kąpielówek, tylko takie specjalne pampersy. Agatka ma teraz 16 miesięcy i uwielbia chodzić na basenik. Miłego weekendu Dziewczynki

-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

10/04/08 20:59:32

Natal na pewno jest o.k. To jest wynik mieszczący się jak najbardziej w normie. Z tego co mi mówiła lekarka, mierząc przezierność karkową zawsze lekarze mierzą z lekkim zapasem po zewnetrznych krawędziach, więc śpij spokojnie wszystko o.k :)))))

-<-@ Październikowe ciężarówki! @->-

10/04/08 19:12:36

Liw opinie są różne. W moim otoczeniu wśród dziewczym, które rodziły przeważają opinie, że lepiej znosiły poród przez cc. A kilka z nich rodziły już dwa razy. Pierwsze naturalnie i drugie przez cc i dochodziły do siebie szybciej po cc. Byłam również obecna przy porodzie przez cc i wiem jak wygląda na żywo. Oglądałam polecana przez Ciebie filmiki i jeszcze bardziej się utwierdziłam w przekonaniu, że naturalnie rodzić nie chcę :) Chyba jestem strachajło straszne i nic na to nie poradzę.