Wrześniówki 2011 :)

08/02/12 18:58:20

Hej, witam się ponownie, bo dawno mnie tu nie było :) a-wro, wszystkiego najlepszego !

Wrześniówki 2011 :)

03/12/11 14:13:32

ja młodego cały czas na smoka namawiam. Czasem pociumka a czasem zasypia bez. Ale wieczory bez smoka były by nieciekawe, bo jak go już namówie to się zassie i zasypia :lol: Piotruś definitywnie odmówił smoka po czwartym miesiącu i to było fajne, bo nie mieliśmy problemu z odstawieniem a był na tyle ustawiony, że ładnie mi już zasypiał. Fajnie by było, jakby teraz nam się też tak udało, ale jak nie to też nie będę płakać. Do 2 lat może używać byle by nie dłużej. Nie lubię widoku trzylatków ze smoczkiem i mam nadzieję, że nas to nie spotka :D

Wrześniówki 2011 :)

02/12/11 07:54:09

jena, to samo miałam ze starszakiem. Bałam się na spacery wychodzić, bo jak się obudził (co robił zawsze) to tak się darł jakby go ktoś ze skóry obdzierał. Niezłym widowiskiem byliśmy :lol: Masakra! Nie pamiętam kiedy się to skończyło, ale w każdym razie mu przeszło :) Franek za to pięknie śpi w wózku a nawet jak się obudzi to popatrzy i za jakiś czas znów zasypia, uffff jak dobrze :)

Wrześniówki 2011 :)

01/12/11 07:17:33

my też mamy ciągle ciemieniuche :( Smaruje oliwką, wyczesuje a za chwilę wraca. Już tyle włosków przez to cholerstwo mu wypadło, że jest już prawie łysy :( Na poczatku tylko oliwke nakładałam, ale nic niechciało zejść i położna na szczepieniu powiedziała, że koniecznie wyczesać ;/ No to wyczesuję a włosy lecą :( Z Piotrusiem miałam to samo, dopiero jak byłam u dermatologa/alergologa w innej sprawie i zapytalam o to diabelstwo zapisal nam jakaś maść i nam przeszło. Jak znajdziecie jakąś dobrą metode to napiszcie, chętnie skorzystam.

Wrześniówki 2011 :)

29/11/11 11:03:28

ćmielka, a Ty nadal na diecie? Matko, masz zaparcie, ja już bigos dawno jadłam :) Młodemu w sumie nic nie jest. Spróbuj zjeść troszeczke, może mała nie ma tak wrażliwego brzuszka jak podejrzewasz :) Nawet kupki mu się ostatnio unormowały, więc może i ta laktoza będzie ok :)