CLOSTILBEGYT

23/05/08 22:24:00

Cześć dziewczyny. Dawno się nie pokazywałam. Zauważyłam, że stron przybyło odkąd ostatnio tu zaglądałam :) NIUNKA wielkie gratulacje!!! Jak ja zaszłam w ciążę (1 cykl z clo) to na początku miałam gorączkę, źle się czułam a na dodatek trochę się przeziębiłam i wylądowałam u lekarza i to 2 razy w ciągu 4 dni. Gorączka jak się okazało to był objaw ciążowy i za nic nie mogłam jej zbić przez kilka dni. Jednak mi przeszło, ale nie na długo, bo zaczęły mnie męczyć mdłości i 5 tygodni leżałam w łóżku i latałam tylko do kibelka (bardzo się zaprzyjaźniliśmy)hihi. Teraz już mi o niebo lepiej a jestem w 16 tygodniu. Na podtrzymanie brałam 2 x dziennie luteinę dopochwowo. A co do częstego siusiania to latam do wc w nocy po kilka razy średnio co 2-3 godzinki :) Chyba to już wszystko co chciałam napisać :) acha jeszcze jeśli chodzi o ból w podbrzuszu to podobno normalka - mnie też rwało i lekarz mówił, że to normalne. Pozdrawiam.

CLOSTILBEGYT

14/03/08 13:28:31

aneczkal ja po CLO nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Kurczę, rzadko jestem chora (praktycznie raz na 1,5-2 lata zdarza mi się rozchorować i leżeć w łóżku) a tu powaliło mnie :( i nie to żebym o siebie nie dbała, zawsze się ubieram ciepło (ale nie tak żeby się przegrzać), noszę czapkę i rękawiczki (nie patrzę na to że słonko wyszło - bo pogoda jest teraz zdradliwa). Złapało mnie przedwczoraj. Wczoraj wylądowałam u lekarza, ale nie dał mi żadnych tabletek mimo gorączki tylko kazał leczyć domowymi sposobami. Jak mi się nie poprawi to mam przyjść po niedzieli. Dziś czuję się lepiej, chociaż nadal jestem słaba. Chyba spadła mi odporność, bo przed świętami w grudniu byłam już chora, więc limit się wyczerpał a tu taki zonk. Zaraz zmykam pod kołdrę. Zrobiłam sobie syrop z cebuli i cukru, piję wodę z cytryną piłam też mleko z miodem i czosnkiem, ale wczoraj mnie po tym cofnęło więc już nie próbuję z mlekiem. Czy są jeszcze jakieś domowe sposoby, aby się wyleczyć???

CLOSTILBEGYT

11/03/08 12:56:35

Witam wszystkie :) Niunqa w urzędzie pracy jestem zarejestrowana od sierpnia zeszłego roku. Ubezpieczona zaś jestem u męża w pracy. Szukałam tyle czasu pracy żeby później mieć jakąś kasę bo z jednej pensji to ciężko. Napewno damy radę, ale będzie to na bieżące sprawy.

CLOSTILBEGYT

10/03/08 20:08:34

Sylwia2008 z pracy to teraz raczej nici i dam sobie spokój z szukaniem. Za bardzo to ja się nie przemęczam :) leniuchuję tak, że wstyd. Zajmuję się tylko domem (pranie, sprzątanie , gotowanie, prasowanie) hihi takie podstawowe obowiązki. Czy zanim zaszłaś w ciążę byłaś stymulowana CLO?

CLOSTILBEGYT

10/03/08 19:40:03

:) Wielkie dzięki. Co do pracy to niestety nie pracuję :(:(:( cały czas szukam pracy. W lipcu się obroniłam (mgr inż) a niestety pracy dla mnie brak :(:(:(