2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

26/08/08 08:23:32

Witam. Zdjęcia i dzieciaczki śliczniutkie!!! Gosia wyglądasz kwitnąco!!!Tylko pozazdrościć takiej figurki!!! Dagi trzymam kciuki!!! [url=http://www.caption.it/:37lax5bc] [/url:37lax5bc] To mój urwis!!! Ostatnio mam tyle roboty,że wogóle się nie wyrabiam,a co dopiero jak miałabym reguranie udzielać sie na forum,po prostu masakra!!!W domu to samo!!!Komputer tylko chodzi jak m pracuje !!!Nie mam jak nawet wam wkleić więcej zdjęć!!! Anetka ma dni,że bawi się ślicznie sama,a czasami prawie na głowę mi wchodzi!!M całe dnie w pracy do wieczora i w ogóle porażka!!!Teraz jeszcze dostał "awans"(robota za dwóch,pensja za jednego) i więcej będzie w Łodzi niż w domu!!! od poniedziałku aneta do żłobka a on do Łodzi na cały tydzień!!!Normalnie już mam dość tego awansu!!! wyżaliłam się,więc zmykam do roboty!!!

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

22/08/08 13:51:43

Witam. Dagi, na pweno zadzwonią!!Bądź dobrej myśli!! U nas nocki rewelacja,Anetka od długiego czasu ładnie zasypie i spi całe nocki,tylko strasznie gada przez sen!!!wasze maluchy też tak mają??? Dzisiaj np. zaczęła krzyczeć na cały dom: "bedem ocinać paznokcie, i już!!!"- przez sen!!!Aż cud że sama się nie obudziła!!!, a za chwilę: "bedem oglądać baję, i już", ale się naśmiałam. kurcze znowu jakaś robota!! odezwę się później!!

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

20/08/08 14:44:44

Arianka, szkoda miejsca,powiem ci ,nie wiem jakie są u was zasady,ale ja zapisałm Anetę w kwietniu i tyle!!!Teraz dyrektorka sama zadzwoniła czy chcemy ją dać i żeby najpóźniej 1 września podpisać papiery. Tak z ciekawości, dziewcyny ile u was kosztuje żłobek???

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

20/08/08 08:23:47

WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE,WSZYSTKIE ŚLICZNE DZIEWCZYNKI I WSZYSTKICH PRZYSTOJNIAKÓW. Bardzo długo nas nie było,ale czasami czytam co u was!! Tak więc zacznę od : DAGI - WSZYSKIEGO NAJ,NAJ,NAJ!!!DUŻO MIŁOŚCI i w końcu własnego "M"!!! GRATULACJE DLA MAGISTRÓW!!! OGÓLNIE WSZYSTKIM GRATULUJĘ POSTĘPÓW W ROZWOJU,UDANYCH I ZDROWYCH DZIECIAKÓW!!! U nas praktycznie nic się nie zmieniło, oprócz tego,że kompletnie nie mam czasu!!! Anetka już duża,mówi już wszystko, raczej całymi zdaniami,tylko nie wychodzi jej odmiana,np: "ide z "tatusiom " na spacerek", " idziemy na ogródek do dziadziusi" itp. Ostatnio zaczyna śpiewać piosenki!!!Śpiewa misiowi kołysanki i nawet jej to wychodzi,tylko strasznie wrzeszczy przy tym!!!W ogóle jest straszny rozrabiak,wszędzie wejdzie,niczego się nie boi!!!"NIE WOLNO" to według niej TRZEBA"!!!Mówi np: "Nie wolno chodzić boso" jednocześnie ściągając buty!!!! O maja prawie cały czas Anetka była na wsi z teściami,w lipcu byliśmy nad morzem,a od piątku w końcu jest w domu i już nigdzie nie pojedzie!!! Od 1 września idzie do żłobka!!!Bardzo jestem ciekawa jak jej się spodoba!!! Narazie tyle! Odezwę się jeszcze!!!

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

07/01/08 10:42:57

Mona,moja "cześć" to już bardzo wyraźnie mówi i nawet rękę przy tym podaje!!!"Nic" też jej nieźle wychodzi,jak coś broi to nawet nie zdążę zapytać co robi,tylko powiem Aneta,a ona jakby wiedziała że chcę zapytać od razu nic!!!!nawet dość jej wychodzi,szczególnie jak chcę ją uspać!!!Z podstawowych to już mówi tatuś,mamuś,dziadziu,babu itp.