Białystok

10/02/14 12:12:14

Witam Białostoczanki. Widze,ze wątek ma przerwę a chciałam się dowiedzieć czy znacie może jakieś kluby fitness w ktorych organizowane są zajęcia dla ciężarnych? Z góry dziękuje!

Mamy z Grecji

31/05/12 19:37:13

Cześć.Jako,że jutro Dzień Dziecka to wpadam z życzeniami dla Waszych maluchów. Maju,Aniu,Marysiu,Gaia,Milenko wszystkiego co najlepsze i beztroskiego dzieciństwa :kla: Brakuje chłopczyka na wątku,może któraś się postara? :lol: Mówisz Popi,że tak fajnie w Polsce i w cale się nie dziwie,że Hala wraca.Ja już nie chce nic pisać na ten temat,bo my już wracamy od kilku lat i wrócić nie możemy...no ale tak jak się dzieje,to niebawem sytuacja nas zmusi.Też mam mieszane uczucia i im bliżej tym są większe obawy.Póki co oboje pracujemy,ale życie w takiej niepewnośći nas wykańcza.Szczerze mówiąc ja o dzieciach już zapomniałam,pogodziłam się z tym i kreśle plan życia bez.W Pl zamierzam się dokształcać,bo uczyłam się tutaj przez ostatni rok i uniwersytecka atmosfera mnie wciągła :wink: Może kiedyś zdecyduje się na własny biznes,żeby doświadczenie z Grecji i nauka nie poszły w las.Aktuiz,chętnie bym Cię zobaczyła z brzuszkiem;Hala,chciałabym poznać Marynie i w ogóle pożegnać się z Wami skoro wyjeżdzacie;Dysi też dawno nie widziałam.Jeśli planujecie spotkanie to dajcie znać,najlepiej na komórkę,bo tutaj rzadko wpadam.Z tym,że w przyszłym tygodniu wyjeżdzam na urlop i wracam dopiero 20-go.Pozdrawiam!

Mamy z Grecji

27/04/12 17:32:14

Hej dziewczyny! Aktuiz ale miła niespodzianka!Gratuluje :D Ciekawe,czy będzie Kasia? Hala,piękne imiona wybraliście dla córy.Chyba Ci się jednak wydawało,bo z tego co widze sporadycznie ktoś tu pisze. Popi,mam nadzieje,że nic poważnego z tym noskiem A u mnie nic w "tych" sprawach,odciełam się zupełnie od tematu,raz,że trzy razy się nie udało,dwa,że kryzys skutecznie mnie wyleczył z chęci posiadania dzieci.Teraz trzeba planowac powrót,bo długo tu nie pociągniemy...A jakie Wy macie nastawienie,myślicie o powrocie do Pl?

Mamy z Grecji

12/10/11 21:24:32

Witam kolejne mamusie :D Zoi Elena gratuluje pociech :brv: Niech Wam szczesliwie i zdrowo rosną! Popi co prawda ja jestem zabiegana z innego powodu,ale wiem mniej więcej jak to jest :? Mam nadzieje,że Majci szybko przejdzie to trzymanie się mamy za spódnice a Milenka szybko się usamodzielni na tyle abyś miała chwile wytchnienia :) I późnej zimy życze w tym roku :lol: Hala a jakąś fotkę Marysi zobaczymy?Czy prędzej na żywo? :lol: Cycusiem karmisz córcie,że tak szybko przybiera? Aktuiz Dysia co u Was? U mnie troche zmian,choć w ważnych dla mnie sprawach wszystko na starym miejscu :? Rozpisywac się nie będe,bo sąsiedzi "podsłuchują" :roll: Pozdrawiam Was i śle całuski dla wszystkich wątkowych dzieciaczków :cmo:

Mamy z Grecji

09/09/11 22:14:40

Hala serdecznie gratuluje szczęśliwym rodzicom :brv: Marysiu,a Tobie życze samych przyjemnosci w życiu! :pipi: