OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

18/01/09 16:19:28

Witam mamusie, dawno się nie odzywałam, ale ..... ja po fachową pomoc, możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego okulistę dziecięcego. Marcinowi jeszcze ucieka jedno oko :evil: Byłam z nim na kontroli w przychodni i usłyszałam ,że moje dziecko ma "chyba" asymetrie twarzy i mi się tylko wydaje i wszystko jest dobrze. Pozdrawiamy, dla solenizantów uściski i buziaki a dla brzuchatek gratulacje:!: :!: :!: :!:

Biskupiec i okolice

20/11/08 18:09:35

No to już teraz oficjalnie można zamknąć ten watek. Dziewczyny uciekły na dobre, ale co tam fajnie było popisać i poplotkować :im: :P: :P: :aa: Pozdrowienia :siu:

Biskupiec i okolice

08/11/08 14:59:25

Hejka melduje się ,że żyjemy. Jak mam czas to podczytuje ale wy za bardzo nie piszecie więc chyba jestem na bieżąco :lol: Domiska u nas z nockami dopiero teraz jest normalnie i wstajemy po 7-ej ale jeszcze z trzy tygodnie wstecz też było nieciekawie. Zaliczałam klub niewyspanej mamy :sese: :sese: :sese: Dominika slicznie wygląda w tej grzywce, całkiem inna lala :wink: Marta co było na tych pogadankach w urzedzie, bo mnie to strasznie męczy , co mogą wam gadać przez 5 godzin :?: Chyba nie jak pisać CV :hm: Sylwura a tobie to nie za dobrze- Paweł ciągle gotuje :yhy: :loo: :loo: :loo: :loo: Zazdroszcze, ale mi w tygodniu mama podrzuciła obiadek więc też za bardzo sie nie wysilałam kulinarnie , no ale dziś juz musze nagotować przynajmniej na trzy dni bo po pracy to tylko szybki spacer po dzielnicy z dziecię, zabawa, kolacja i lulu :cry: No ale ten tydzień będzie lajtowy bo wtorek wolny :yea: :yea: :yea: Nelka dla Kacperka najlepsze życzenia z okazji kolejnych mini urodzinek. Tylko patrzeć jak będziecie już dmuchać świeczke na torcie :P Ze zdjęć to strasznie duży ten twój synio :mis: Miłego weekendu Edit Domiska sprzedaliście swój wózek :?: jak tak to za ile? Bo ja chce swój sprzedać ale muszę go najpierw wyprać :roll: A szczepienia zawsze były tylko w poniedziałek. Dr Radomska przyjmuje w poniedziałki i czwartki ,stąd pewnie ci się dni pomyliły.

Biskupiec i okolice

03/11/08 17:42:58

No ja juz po pierwszym dniu w pracy :lol: Mały na pożegnanie ładnie mi pomachał, nawet nie płakał, a jak wróciłam to tak się cieszył i teraz mnie nie odstępuje nawet na krok :lol:

Biskupiec i okolice

02/11/08 10:08:43

[url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb][url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb][url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb] Nasza mała Dominiczko najpierw piłaś samo mleczko, potem chrupki i banany, a dziś całkiem inne plany! Bo już tort na ciebie czeka, w drodze gości cała rzeka, na twe pierwsze urodziny! sto lat od cioci Grażyny i Marcika [url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb][url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb][url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb] [url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb][url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb][url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb][url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb][url=http://www.glitter-graphics.com:4otn1svb] [/url:4otn1svb]