Nacięcie krocza

22/10/10 13:05:24

Rozciągliwość pochwy wynika pewnie z natury ale ja też często się nad tym zastanawiałam jak to możliwe. Od początku mojej ciąży zakładałam, że będę rodzic przez cc choćbym miała zaprzedać dusze diabłu i udało się choć dusze zachowałam a razem z nią wygląd mojej pochwy :) Nie wiem czy pochwa po naturalnym porodzie się zmienia czy nie bo poza swoją żadnej nie widziałam więc ciężko mi to oceniać. Kobiety uważają, że im się nie zmienia za to mężczyźni mówią co innego (oczywiście nie przy swoich kobietach). Jaka jest prawda to pewnie co przypadek inna. Ja tylko się cieszę, że nie mam sie nad czym zastanawiać.

blokada psychiczna a zajscie w ciaze

08/05/09 22:38:32

z opóźnieniem ale opisuje wszystko od początku :) załatwiłam sobie cesarkę na życzenie która miała odbyć się między 27 marca a 11 kwietnia, chodziłam na KTG bo jak to lekarz powiedział nie można sobie tak ni z tego ni z owego wyrwać dziecka, trzeba znaleźć optymalny moment do cięcia. Jak pojechałam 27 marca na pierwsze KTG lekarz odesłał mnie z kwitkiem, kazał przyjechać 3 kwietnia z rzeczami ale nie obiecał, że to będzie tego dnia. Po KTG w tym dniu odesłał mnie do domu i kazał przyjechać 5 kwietnia. 3 kwietnia o godz. 19 odszedł mi czop porodowy, zadzwoniłam do lekarza a on, że spoko wytrzymam do 5 kwietnia bo nie mam żadnych skurczy a nawet myśli, że to będzie 11 kwietnia. Mój mąż był akurat w delegacji wracał z 3 na 4 kwietnia w nocy, w domu był koło północy umęczony więc mówię do niego zrób sobie drineczka na odprężenie na co on, że nie bo jak zacznę rodzić to lipa, na co ja, że dziś na pewno nie urodzę więc spoko, mężuś drina wypił a nawet 3 :) kiedy kończył ostatniego ja wstałam z łóżka i poszło... 1.43 odeszły mi wody, leciały i leciały stałam w wannie i nie wiedziałam co robić więc śmiałam się jak głupia. Jacuś wpadł w panikę bo kto pojedzie do szpitala... no i...SAMA SIĘ ZAWIOZŁAM :lol2: Nie wyobrażacie sobie nawet miny mojego lekarza, połoznych i dwóch innych dziewczyn które przyjechały rodzić jak mnie zobaczyli wysiadającą z samochodu. Położne mi potem mówiły, że one myślały, że ja kogoś przywiozłam do porodu a nie, że sama zamierzam rodzić, bo czegoś takiego jeszcze nie widziały żeby się rodząca sama przywiozła :) Jadąc zadzwoniłam do lekarza więc już na mnie czekał, położył mnie w sali rodzinnych porodów i mówi, że cesarkę zrobimy jak się zmiana z nocnej na dzienną zmieni no chyba, że wcześniej urodzę. Wyobraźcie sobie, że przez 5 godzin nie miałam ani pół skurczu, nawet tego przepowiadającego :) zanim mój lekarz przyszedł o 7.02 wpadł ordynator i jak zobaczył wykres z KTG to powiedział, że go zachowa i będzie stażystom na zajęciach pokazywał jako nierealny przypadek, 5 godzin po odejściu wód kreska skurczy na KTG prosta ani grama skurczu i stwierdził, że w tej sytuacji cięcie jest bez apelacyjne bo dziecko bez wód może być do 12 godzin a jak odeszły całe wody tak jak u mnie to nawet 8 jest niebezpieczne i mnie pokroili....

blokada psychiczna a zajscie w ciaze

06/05/09 20:46:02

jutro jak będę miała chwilkę to opiszę Wam wszystko dokładnie, buziaki.

blokada psychiczna a zajscie w ciaze

06/05/09 14:52:00

miałam cc, poród to jazda bez trzymanki w wielkiej lustrzanej lampie na sali operacyjnej widać wszystko, jak rozcinają brzuch jak go wyciągają itd mały ważył 3400 i miał 55 cm Alex to po prostu Alex takie imię ma w papierach i tak się nazywa :) zaraz wyślę fotkę, tu na kompie mam tylko jedną. Tylko teraz mało przybiera pomimo, że je za pięciu :( teraz waży zaledwie 3700 mamy skierowanie na USG żeby obejrzeć brzusio małego.

blokada psychiczna a zajscie w ciaze

06/05/09 14:42:35

bo u mnie z tym netem to różnie niestety :( fotek nie umiem wklejać ale mogę wysłać komuś na maila żeby wstawił :)