* * * * * STYCZNIÓWKI 2008 - zaczynamy nowy rok * * * * (2)

27/10/10 13:43:25

czesc dziewczyny! widzialam, ze rozmawialyscie, o zamknietym watku. przyznam sie, ze podczytuje rozne watki -Wasz tez czasami i niewiele, sama pisze. wiem, ze to brzydko, ale ja traktuje to forum jako skarbnice wiedzy :) sluchajcie, to jesli zamkniecie ten watek, to juz nie bedzie można nic czytac? a skąd wiecie, ze ktos Was podczytuje? teraz, jak piszecie, ze to podczytywanie takie groźne, to sama sie boje coś pisać. a jak sie można dowiedzieć sie? jak sprawdzić kto mnie podczytuje? ps. a czytam Wasz wątek, bo mój brat ma córeczkę, która w 12 stycznia skończy 3 latka, sa ją wychowuje, a na Waszym wątku zawsze jest duzo porad i sytuacji z zycia codziennego, które moga mu sie przydać. jest tu jakaś lista, na która mozna sie zapisać, żeby nadal Was "podczytywac" ? :))) pozdrawiam!!!

REPUBLIC OF IRELAND :)

19/02/10 21:40:10

shechameleon ja kupiłam dom w Irlandii. 3 lata temu. Też miałam dość napychania kieszeni landlordom. Żałuje tylko, że tak późno się na to zdecydowałam. Jeśli bedziesz miała jakieś pytania dotyczące kupna i formalności - służę pomocą. No w końcu cos się ruszyło na forum - myślałam, że juz umarło :cry: Pozdrawiam wszystkie mamusie!

REPUBLIC OF IRELAND :)

05/02/10 18:51:00

Witam. Asia.Szym jaki śliczny torcik, aż szkoda jeść - taki ładny. Qrcze Twoja córeczka waży 8600g, a ma rok, natomiast mój mały łobuz ma 4,5 miesiąca i waży 8kg, to już się boję pomyśleć ile będzie ważył jak skończy rok :shock: Nansiija tak tak dostalismy paszport. W końcu! Dziekuje za wszelkie pomocne informacje. Ale cisza tu na forum. :( Pozdrawiam.

REPUBLIC OF IRELAND :)

12/01/10 13:26:06

U mnie w pracy ze zwolnieniem jest tak, ze musisz być chora więcej niż 3 dni wtedy Ci coś zapłacą - jak mniej - nic nie dostajesz. Ja bedąc w ciąży byłam 2 dni na zwolnienu lekarskim i nie dostałam ani grosza. A cała procedura wygląda dokładnie tak jak Nansiija napisała. Właśnie Nansiija odnośnie paszportu, to jakaś masakra. Dzisiaj przyszło od nich, że nie mam udokumentowane wystarczającej liczby lat, aby składać o paszport dla małego. Myślałam, że wyjdę z siebie. Bo jestem tutaj od września 2004, pracuję od października 2004 i wysłałam i moje P60 z wszystkich lat, Decyzje o przyznaniu PPS z najdalsza datą. A ona mi wyjeżdża, że mam za mało miesięcy. Więc dużo nie myśląc wysłałam jej WSZYSTKIE payslipy jakie mam - październik 2004 - wrzesień 2009. Mam nadzieję, ze tym razem jej to wystarczy. Aha i papier, ze jestem na macierzyńskim - bo może ona nie wie, że po urodzeniu dziecka jest się na zasiłku. Tak się zdenerwowałam, że postanowiłam, że jak znowu mi odeślą - pofatyguję sie do nich osobiście. Bo to jakaś farsa! Byłam święcie przekonana, ze z palcem w d.... dostanę ten paszport, a tu taka niespodzianka. Już prędzej myślałam, że się do zdjęcia małego doczepią - bo sami robiliśmy, a tu masz ci los. BTW słyszałam, że strasznie utrudniają teraz - moja sasiadka też musiała im coś dosyłać. No zobaczymy - ale tak się nakręciłam, że aż mi para uszami szła :wink:

REPUBLIC OF IRELAND :)

09/01/10 16:38:21

No właśnie, to samo próbowałam mojemu staremu :wink: wytłumaczyć, ale on sie uparł, że tam musi być cos wpisane, a babka przy okienku mu nie potrafiła nic pomóc. E tam niech ma nauczkę - pan wszystkowiedzący. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i paszport szybko przyjdzie, bo musze uciekać z tego kraju. Ogrzewanie nam szwankuje, a teraz rury pozamarzały i bez wody jesteśmy. Kiepsko ten 2010 się zaczął :(