DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

09/11/10 22:42:46

Hej dziewczyny! Podobno chcecie ograniczyć forum? Nie dziwię się wam poniekąd, bo piszecie tu o swoim prywatnym życiu i chcecie powymieniać poglądy, a nie być obiektem sensacji. Bardzo bardzo rzadko wchodzę na forum, ostatnio w październiku a jeszcze wcześniej chyba z pół roku temu. Nie za bardzo mam czas pisać. Ponieważ jednak razem z wami przeżywałam problemy, niepokoje ale i radości ciąży a potem młodego macierzyństwa, więc mam do was wielki sentyment i czasem ot tak jestem ciekawa co u was słychać... Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki lipcowe i nie tylko!

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

21/10/10 23:21:09

witajcie koffane!!!! Ileż to czasu upłynęło! Pewnie mnie juz nie pamiętacie, he, he :wink: Ale się u was pozmieniało! Nie nadrobię wszystkiego, ale gratuluję wszystkim mamom, które doświadczyły ponownie cudu noszenia nowego życia w sobie i tym, którym dane zostało już trzymać swe malutkie maleństwa przy sobie (zwłaszcza eluchnie!). Bardzo przykro mi POLUSIA... bardzo...bardzo.... :cry:

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

10/08/09 21:48:04

Witajcie! Ja tylko na chwilę wpadłam, by POGRATULOWAĆ JESZCZE AJECZCE ODWAGI I ŻYCZYĆ JEJ SZCZĘŚLIWYCH 7 MIESIĘCY CIĄŻY !!! ciekawe czy teraz twój brzusio będzie równie pokaźny chuderlaczku, hi hi Całuski dla wszystkich lipcowych dzieciaczków!!!

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

07/08/09 12:30:57

O matko!!!! Dopiero teraz spojrzałam na suwaczek!!! ASIAAA WIELKIE GRATULACJE! SUPER!!!! ALE FAJNIE!!!! NO TO AMELKA BĘDZIE MIAŁA TOWARZYSTWO!!! SUPER!!! JESZCZE RAZ GRATULUJĘ!!!

DZIECIACZKI LIPCÓWECZEK 2008 (2)

07/08/09 12:06:40

WITAJCIE DZIEWCZYNY!!! Jak mnie tu dawno nie było!!! OCZYWIŚCIE NA WSTĘPIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH BOBASÓW STAWIAJĄCYCH JUŻ KROCZKI SAMODZIELNIE!!! CAły czas o was pamiętam, ale brak czasu brak czasu brak czasu... Przeprowadzka w końcu za nami, mieszkamy na swoim... ale z powodu pięknych pogód jestem z Tymkiem niemal wiecznie na dworze... Tymuś też chodzi, gada: tam, świeci (obsesja na kcie światełek), mniam, ciacy (cacy), tata, mama, nie (nagminnie), sicisz (widzisz). Niech mi któraś w skrócie napisze co u waszych bobasków. Widzę, że ekipa się prawie nie zmieniła? Jestem na etapie kupna spacerówki. Czy któraś z was ma baby design fuzzion albo sprint?