MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

29/02/08 21:34:46

Justal, super, zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze- trzymam kciukasy!! Byłam dziś na wizycie u W. Bardzo jestem zadowolona, choc skasował stówę :) Porobił mi wszystkie kontrolne badania, przy tym komentował co robi, co widzi i jak ocenia. Chlebkowa też była niezła, ale gdybym miała wybierac teraz, mając porówannie to do W. jak na skrzydłach :) Bardzo miły, i na dodatek pełen profesjonalizm. No, Domi to jest po prostu piekna :) pokazywałam jej forumkowe zdjecia mojemu mężowi- rozanielił się po czym zaciągnął mnie podstępnie do lóżka :lol:

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

28/02/08 10:46:39

Justal, ale to wszystko dla dobra maleństwa!! Nic sie nie martw, moze jednak dzisiaj wrócisz do nas, kto wie :)

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

28/02/08 10:20:35

PaulaR!! Ależ mnie Twoja Domi rozbaiwła :) Normalnie permanentny banan na twarzy :) No, minki pierwsza klasa!! 8) :lol:

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

28/02/08 10:19:12

:wink: mroowka, no dobrze- marzec mamy juz w sobote :) Wcale Wam się nie dziwię, ze tak się niecierpliwicie :) Kochane, a długo starałyście sie o maleństwa?

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

28/02/08 08:45:04

Czesc dziewczyny :) Jak Wasze maleństwa? te w brzuchach i te trzymane w ramionach? Kolejne nasze forumowe dzieci przyjda na swiat pewnie w marcu- chyba, ze się ładnie zmobilizujecie, dziewczyny :) Aga2412, mieszkam chilowo we wieżowcach u rodziców. Widziałam tego psiaka o którym mówisz. Własnie ten jasnobrązowy i łaciaty to dwie ofary tegoocznych wakacji. W Wakcje przepowadzamy sie do własnego M, i obawiam sie, ze bede miała zoo w domu... Dzis wraca mój mąz, moze uda mi sie go namówić i spróbujemy odwieżć pieski do schroniska- tylko najpierw musze je wypatrzec, b pojawiają sie tutaj co jakiś czas. Nie wierzę, ze w schronie będzie im lepiej (coś o tym wiem), ale to jedyne o moge dla nich zrobic.