PROSZE PORADZCIE GDZIE RODZIĆ BIELSKO BIAŁA

16/06/09 15:03:33

dzień dobry czytam was dziewczyny już ponad rok, ale odkąd urodził sięmój synek nie mam czasu na pisanie w ogóle właśnie jestem na etapie poszukiwania opiekunki dla Kajtusia bo od września ide do pracy i stad moje pytanie: gdzie szukać najlepiej, wszystkie jesteśmy z bielska bądz okolic więc może macie kogoś godnego polecenia kto szuka takiego zajęcia bardzo proszę o pomoc, bo nie mam na kogo sie zdać w tej kwestii a wiadomo opiekunką nie może być pierwsza lapsza kobieta z ulicy" jestem z osiedla beskidzkiego z góry dziękuje za waszą pomoc

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

13/06/09 00:51:58

dzień dobry czytam was dziewczyny już ponad rok, ale odkąd urodził sięmój synek nie mam czasu na pisanie w ogóle właśnie jestem na etapie poszukiwania opiekunki dla Kajtusia bo od września ide do pracy i stad moje pytanie: gdzie szukać najlepiej, wszystkie jesteśmy z bielska bądz okolic więc może macie kogoś godnego polecenia kto szuka takiego zajęcia bardzo proszę o pomoc, bo nie mam na kogo sie zdać w tej kwestii a wiadomo opiekunką nie może być pierwsza lapsza kobieta z ulicy":) jestem z osiedla beskidzkiego z góry dziękuje za waszą pomoc

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

10/05/08 12:33:38

dziewczyny, bardzo wam dziękuję, myślę, że wybiore Lasaowicza, on bierze ponoć 50 zł za wizytę z usg, a poza tym wiele dziewczyn go chwali. życzę miłego weekendu:)

Ciezarówki i mamuśki z Bielska Białej??????

09/05/08 16:46:23

Cześć dziewczyny Podczytuję was już od długiego czasu, Też jestem z bielska, obecnie w 23 tyg ciąży i mam problem. Czy możecie mi coś podpowiedziec? Chodzę do dr Latoszkiewisz, ogólnie jestem zadowolona, ale ona strasznie kasuje - ostatnio za wizytę bez usg, badania, jedynie zmierzenie ciśnienia i spisanie wyników do karty ciaży - wzięła 130 zł. Za badanie z usg bierze 150 zł! Wydaje mi się to strasznie duzo i mam do was pytanie: czy zmieniać teraz lekarza? Poza tym chcę rodzić na wyspiańskiego więc chciałabym lekarza z yamtego szpitala. Możecie mi kogoś polecić? Bardzo proszę o radę:)

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

16/04/08 09:48:08

Cześć dziwczyny, u mnie dziś teżbrak słoneczka, ale za to ciepło:) Laxmaja a jakiego masz psiaka? Wiesz ja mam to samo, wielki czarny labrador (a podobno te psy się nie lenią) ale jak raz dziennie nie odkurzę mieszkania to katastrofa jest. Poza tym i tak sierść jest wszędzie, wbija się w ubrania, sofę, pościel, szok, aż się boje jak to będzie z dzidzią. Narazie ten wielkolud śpi z nami w łożku (straszny z niego pieszczoch) ale wiem, że muszę go zacząć tego oduczać :roll: Ale kocham tego wariata nad życie i nie wyobrażam sobie, żebym mogła go gdzieś oddać.