NO TO UDA SIE CZY NIE ??

20/05/09 10:14:45

Hej! Nie mam czasu za wile Was czytać a tym bardziej pisać. Same kłopoty ostanio wkoło mnie. Po pierwsze nie wiem co z pracą, szykują się zwolnienia. Buuu :( A i wczorajsza wizyta u lekarza dobiła mnie jeszcze bo jednak operacja. Tak więc naturalna ciąża mało prawdopodobna :? z powodu tych cholernych jajowodów. Szykuje się na laparoskopię, jeszcze nie wiem na kiedy prawdobodobnie sierpień i tu kolejna fantastyczna wiadomość NFZ nie dał im któw i trzeba czekać na miejsce. :( Szczerze to już mi się nie chce wierzyć w to że będę kiedyś matką. :( Po laparo decyzja czy zaczniemy od inseminacji czy od razu invitro. Tylko nie wiemy czy będzie nas na to stać. :cry:

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

12/05/09 09:36:26

Hej! Trochę mnie nie było. Znowu nawał pracy! Bleee! Ale widzę że tu jakieś kwasy. :shock: Kurcze szkoda bo to takie magiczne miejsce. Ja się nie wypowiadam bo ostatnio czytałam tylko pobieżnie i nie do końca jestem w temacie. Mam nadzieję że sobie wszystko wyjaśnicie i nadia wróci do nas. Gratuluje świeżym mamusiom!!! Dzieciaczki prześliczne!!! Mońcia cały czas wierzyłam że Wam się uda!!!!!! Ja mam znowu dołek wredna @ się właśnie kończy bo przyszła 3 dni za wczesnie. Normalnie już czasem mam dość tych starań, badań itp. Teraz jeszcze wizyta w przyszłym tygodniu i po operacji zrobimy sobie przerwe od starań. Muszę wrócic do równowagi. asiek będę pamiętać o was madzik juz pisałam dzidzia piękna, opis porodu bardzo sugestywny agunia gratuluje Kubusiowi , nic się nie martw kazde dziecko jest indywidualnością i uczy sie w swoim tempie stokrotka bardzo dziwne z tymi drzwiami, ja bym się tam przeraziła bo takim wydarzeniu martka szkoda ze @ przyszła, dobrze ze masz jeszcze nadzieję, musi się udać! To czekamy teraz na dzidzie Nadii i Stokrotki! ps. Mam nadziję że jeśli zrobimy sobie wolne od starań to mnie nie wypiszecie z wątku.

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

29/04/09 16:19:53

Witam! Oczywiście że brzuchatki jeszcze w dwupakach! A ja tu zagladam z nadzieją że juz których bobas się zdecydował! Panterka :-{: Trzymam kciuki żeby wszystko się poukładało! Kiedyś przecież musi być dobrze!!! Agunia może jednak to nie będzie nic groźnego! oby!!! Stokrotko zazdroszczę prezentu. Żeby mój ma był taki domyślny! Mońcia wierzę że ci się już nie chce leżeć. Trzymam kciuki za testowanko. Marta ze twoje testowanko też trzymam kciuki i widzę że jesteś kwiatową maniaczką tak jak ja. Już posadziłam na balkonie bratki i pelergonie no i mam jeszcze dwa cyprysiki z zeszłego roku. A tak w ogóle to marzy mi się ogródek. madzik żadnych dołków proszę nie łapać tylko ładnie iść na spacerek i się dotleniać. Asiek może jeszcze coś wymyślą i nie bedzie trzeba robić operacji, może jednak ten laparoskop. A ja kurcze dzisiaj jeszcze do pracy do 21. Bleee. właśnie się zbieram. A wieczorkiem może pójdziemy z m na truskawki :oops: A już jutro majówka i w góry jedziemy!!!!!!!

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

28/04/09 09:39:02

Hej! Trochę Was po9dczytywałam ale kompletnie nie miałam czasu odpisać. Sobota w pracy, niedziela u moich rodziców a potem jeszcze wizyta u teściowej i brata m. Ich maleństwo rośnie jak na drożdżach, szkoda tylko że jest od początku na sztucznym mleku i z tego powodu jest strasznie gruby. :? :( Madzik u mnie w pracy bez zmian czyli raz dobrze raz nie ale co zrobic pieniądze piekielnie potrzebne bo leczenie pochłania ich coraz więcej. Są takie dni że nie wiem jak się nazywam ale przynajmniej efekty mojej pracy widać na stanie konta. A wy wyglądacie super! Ty oczywiście kwitnąco. Asiek gratuluje obrony i wtam w gronie magistrów. Julci gratuluje nowych umiejętności. Mońcia zaciskam kciuki jeszcze mocniej. Ale z Ciebie laska!!! :lol: Fionka gratuluje! Kubuś cudny! Mam nadzieje że teraz Wam się poukłada! Mucha Gosia ten Wasz Erenek wcale sobie nic nie robi z tego, że mu każesz wychodzić. :lol: Nadia będę pamiętać o malutkiej. A tak w ogóle to rozpakujcie się już bo ciekawość mnie zżera!!!!! Wiem łatwo mi się mówi. Tylko proszę mnie nie bić! :lol: Aha a u nas wczoraj było gorąco! :oops: Jakaś tam nadzieje jeszcze mam chociaż moje ciało wysyła sygnały że owulki w tym cyklu raczej nie będzie.

NO TO UDA SIE CZY NIE ??

24/04/09 15:32:01

Inna jakoś tak zapał ze mnie uszedł. Dziwne mozę bedzie to co powiem ale już chwilami chciałabym przestać się starać o dziecko. Znaleźć jakieś rozwiązanie. Tylko że go nie ma.