Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

22/06/08 13:45:53

Witam ! A ja jeszcze tydzień ciężkiej pracy i urlop :aa:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

08/06/08 20:15:04

Witam Mam pytanie i może któraś z Was zna odpowiedz , mierzę temperature 3 cykl ,biore dufaston , a tu już drugi cykl kiedy temperatura nie jest wyższa niż 36,3 w drugiej fazie cyklu co może być powodem że tempka nie jest prawidłowa dodam że wcześniej też prowadziłam kalendarzyk i nie zdazyło mi się coś takiego jak teraz :cry: :cry: :cry:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

02/06/08 20:15:44

Witam !!! Piękna pogoda :sw: i nie chce się siadać do kompa 8) Ja wpadłam Was wszystkie pozdrowić bardzo serdecznie i gorąco !!! :papa: :papa: :papa: :sw:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

23/05/08 21:01:48

Witam !!! O rany julek Emmka ja już myślałam że nas opuściłaś masz nas dość i nie chcesz z nami pisać :jee: ! A tak z innej beczki to byłam kiedyś we Włoszech bardzo piękny kraj no i fajni faceci :ddd: :lol:(byłam jeszcze panną ) Jeśli chodzi o mnie to ja się nie zadręczam mam 7 miesięczną siostrzenice i tak daje w kość że się zastanawiam czy bym miała tyle cierpliwości do swojego dziecka , a do zabawienia jest nas 5 osób! Jest bardzo żywa ruchliwa i jedyna więc co za tym idzie nauczona na rękach , ale tak ją kocham jak swoją :puk: Drogie steraczki proszę sie meldować nawet jeśli macie napisać tyko cześć ZROZUMIANO!!! :mis: Pozdrawiam :sw:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

22/05/08 12:20:55

Witam !!! Serdeczne gratulacje Vindaloo :kla: Ja też często tu zaglądam ale nie mam nic ciekawego do napisania więc tylko sprawdzam co tu słychać ! Witaj Narin może nasze forum nabierze rumieńców ! Nata 32 doskonale Ciebie rozumiem ja też miałam rok przerwy w leczeniu , pózniej sama zaczełam szukać przyczyny , wkońcu znowu wylądowałam u gina i teraz biore dufaston ale też tak jakoś bez entuzjazmu! Chyba tak ma być i trzeba się z tym pogodzić ! Pogoda od kilku dni do bani i takie dołujące myśli przychodzą do głowy że aż strach no ale nie ma tego złego i jutro na pewno zaświeci piękne słoneczko :sw: czego wszystkim życze i pozdrawiam gorąco !!!