BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

19/06/10 00:35:48

Urwisek bardzo mi przykro...uważaj na siebie i chłopaków-spokojnej podróży. Skrzat Robaczku sto lat!!! Macie może namiary na ortopedę na nfz?Chodzi tylko o kontrolę, ale dobrze by było żeby to nie był taki pierwszy lepszy.

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

11/06/10 23:05:39

skrzat mam nadzieję, że traficie na dobrego lekarza, który szybko pomoże Robciowi. agnus najpierw zaczęłam mu dawać niekapek do zabawy, żeby się oswoił.Potem kilka razy dawałam z niego pić, ale nie chciał.Nagle z dnia na dzień załapał i teraz sam sobie go bierze kiedy chce i pije :D Różyczka brawa dla Werci za samodzielne jedzenie i za ząbek oczywiście!

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

10/06/10 23:49:01

hej na początek chcę się pochwalić, bo ostatnio zapomniałam-Tymek pije z niekapka.Wreszcie.Myślę, że większą ma radochę, że robi to sam, niż rzeczywiście chce mu się pić.Najwazniejsze, że sie do niego przekonał i że więcej pije. Paulina tak byłam wczoraj w Auchan na pieszo i przechodziłam obok onkologii.Po południu to było. Dbaj o siebie kochana, ja równiez trzymam kciuki za fasolkę, a z tym lekarzem to nie masz czasem za dobrze :wink: Ja ostatnio nie mam ani czasu ani głowy na pisanie.Wiecznie coś.

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

08/06/10 12:36:56

Hej kochane.Ja tylko na chwilę. Paulina gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy. Tymkowi przebiła się górna lewa jedynka :D , ale idzie prawa i znowu jęczy :?

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

01/06/10 16:41:04

Paulina Ja też byłam przekonana, że to usg masz dzisiaj :oops: Byłam z Tymkiem w GF.Z takim maluchem nie ma po co iść.Od S z pracy mieli organizować piknik dla dzieciaków/rodzinny, ale odwołali ze względu na pogodę :? Trochę szkoda, mam nadzieję, że chociaż paczki dzieci dostaną. Mój S chory, mnie też coś w gardle drapie.Mam nadzieję, że nas nie weźmie na dobre i że Tymek sie nie zarazi.