Czerwcowe Szczęścia

11/12/09 13:35:49

Hanecka na pleśniawki aftin , u nas pomogło

Czerwcowe Szczęścia

11/12/09 13:34:50

Oj Hanecka, ale miło się zrobiło, dziękuję :lol: bardzo, bardzo! A co do kilogramów, mam kuzynki puszyste, są najbardziej rozrywkowe z całej rodziny, he, he :lol: Odnośnie atropiny, kropelka przez 5 dni wieczorem, szóstego dnia przed badaniem rano. Amelka miała jakieś problemy z tymi rozszerzonymi źrenicami? no i jak samo zakraplanie, bo Igor szaleje przy usuwaniu kozy z nosa :wink:

Czerwcowe Szczęścia

11/12/09 13:20:36

No strit, ja do niego mówię Borys Szyc, bo ten to chyba ma nieleczonego, a wielkim aktorem jest, jak to mówią. Dzisiaj zapodam to dam znać jaki bal mieliśmy z tej okazji. Asia, dzięki za znów witam :D Syllaba, a Ciebie babo podziwiam z tą komedią w pracy dzięki szefowej i z tym nie halo w domu, aleś kobita jak z gór harda i silna, miło słuchać i patrzeć :D

Czerwcowe Szczęścia

11/12/09 13:02:55

O kurka Syllaba, aleś mnie załatwiła :oops: no podczytuję, czasami, często, ale ze mną tak jest, zaczynam pisać, potem jakoś mi nie po drodze, wypadam z obiegu, a wracam żeby Wam pokibicować w duchu, szybko luknę i spadam, a że jestem na bieżąco to fakt :lol: Dzieweczki kochane, zarobiona jestem, roboty co niemiara, weidera odpuściłam dawno bo mam 15 godzin aerobiku tygodniowo i rzygam aktywnością fizyczną, do tego zajęcia z dziećmi po południu, do południa mój mały rozrabiaka, który doprowadza mnie do szału w upartości i łobuzowaniu. Starsza córka jest w I liceum i też ma niezłe loty. Mąż jak to mąż, co tu gadać, ilu by ich nie było jest podobnie :lol: Obiecuję poprawę, wyjdę z krzaczorów, dajcie mi szansę!!! A i jeszcze jedno, mały ma zeza, kurde blade! od dzisiaj mam zakraplać atropiną aż do środy, a potem badanie dna oka żeby stwierdzić przyczynę. Czy Ty Syllaba przez to nie przeszłaś przypadkiem?

Czerwcowe Szczęścia

30/08/09 21:50:49

To ja też spadam, dobrej nocki :papa: