* LIPCÓWECZKI 2013! *

13/08/13 10:22:20

Rudi kuruj się kochana jak najszybciej :cmo: Mnie coś w nosie kręci i gardło boli. Taka pogoda że nie wiadomo jak się ubrać. Zdrówka! Misia szybko na mm przeszliście, zaskoczyła mnie twoja odpowiedź. Ale nie odbierz źle mojego posta. Ja uważam że podawanie piersi jest wygodniejsze niż mm. Jednak jak widać ile ludzi tyle opinii. Najważniejsze aby synek się zdrowo chował i nie był głodny. Nie leci ci mleczko? Brałaś jakieś tabletki na zatrzymanie laktacji czy samo zanikło? Pytanie do was kobietki. Ile z was karmi jeszcze samą piersią? Ja karmię i zamierzam (jak się uda oczywiście) do końca 6 miesiąca tylko pierś podawać a potem razem z innymi posiłkami do około 8-9. Jak mała będzie miała 10 miesięcy to już na 100 proc nie wytrzymam i będę się chciała napić browarka więc z całą pewnością ją odstawię :P: . 4 razy Natalia dostała mm ale dwa razy w szpitalu jak ja jeszcze mleczka nie miałam, dwa razy w domu z czego jeden raz nawet łyka nie wzięła więc chyba mogę powiedzieć śmiało, że jest tylko na piersi ;) Wczoraj wzięliśmy się z m za sprzątanie mieszkania. Udało się odkurzyć całe i wyszorować szafki w kuchni. Niewiele a ze 3 godziny się zeszło bo w między czasie Filip chciał jeść to mu mąż robił a ja karmiłam Natalię. Dziś kurze w salonie i mycie podłóg w całym mieszkaniu... Ciekawe czy się uda. Niby mała na razie śpi, ale ja jakoś sił nie mam żeby się za to zabrać

* LIPCÓWECZKI 2013! *

12/08/13 22:38:18

elf my mamy taką, została nam po filipe. Byłam z niej zadowolona. Przyjemne dla ucha melodyjki, i możliwość włączenia projektora. Muszę ją przynieść z piwnicy bo jeszcze nie używaliśmy odkąd się natalia urodziła

* LIPCÓWECZKI 2013! *

12/08/13 12:08:35

[quote="Justys":2vkf0q9j]hej, wstalam bo dziec chcial jesc, marcia87,chcialabym ale myslalam,ze wy takie zrzyte ze soba to nie chcecie mnie :oops:
Justyś tylko "swoje" bierzemy... Czyli Ciebie oczywiście też! :cmo: Ninczasek bez Ciebie też się nie zamierzamy nigdzie ruszać Elf nie smęcisz. Każda ma czasem takie smutne dni... A młode matki miewają je zdecydowanie częściej niż reszta społeczeństwa. Agatka a może zjadłaś coś co mu nie pasuje? Czosnek, cebulę... Smak mleczka może się po takich rzeczach zmienić i mały to czuje Rudi spokojnie. W szpitalu twoje dziecko widziało mnóstwo lekarzy i uwierz, że gdyby miał wzmożone napięcie to któryś by to zauważył. Nasze dzieci są jeszcze maleńkie i mają czas na wodzenie wzrokiem. Moja jak siedzi w huśtawce i kręci jej się karuzela nad samą głową to ją zauważa ale na nas również tylko chwilkę się zapatrzy i wygina głowę w stronę gdzie coś ją akurat zainteresuje. Pluszaczek napisz swojego maila to tam wyślemy link A co do prężenia przy cycu to nie pomogę. Moja akurat się uspokaja. No chyba że się najem czegoś czosnkowo, cebulowego, to wtedy jakby jej mleczko nie smakowało się zachowuje i z płaczem odrywa się co chwilę.

* LIPCÓWECZKI 2013! *

10/08/13 10:07:08

witam się po kontrolnej wizycie u pediatry. Mała zdrowa i rośnie jak na drożdżach. Skończyła 4 tygodnie i waży już 4750. Oznacza to, że w od urodzenia Przytyła około 1,5 kg. Dużo ale mm dostała w swoim życiu tylko dwa razy i jest na samej piersi więc jak najbardziej prawidłowo. Pediatra powiedziała, że mam karmić tak jak karmię a jak są takie mega upały to mogę ( ale nie muszę) przepajać wodą przegotowaną U nas dziś chłodno. Całą noc burze i deszcz. Teraz chłodek i chmury. Idziemy na spacer i na zakupy do póki nie pada bo potem możemy zostać uziemieni.

* LIPCÓWECZKI 2013! *

09/08/13 23:37:04

ekateryna nikt poza członkami forum nie będzie widział co piszemy. Będzie można wrzucać zdjęcia czy pisać na tematy o których nie każdy może chciałby pisać na forum otwartym. Ja np nie wrzucam swoich zdjęć, nie podaję tu nazwiska czy też szczegółowych info o sobie, bo do tych wpisów ma dostęp każdy. A nie chciałabym, aby moi sąsiedzi czy też pracownicy czytali jak mi się z mężem układa czy też jak mi wody ciekły przed porodem :P: