Jak oduczyć obgryzać paznokietki?Prosze o rade!

01/03/10 21:09:54

A czy moze to byc spowodowane odstawieniem od smoczka??Bo w sumie odkad smoczek zniknął pojawił sie ten problem . i co z tym zrobic?

Jak oduczyć obgryzać paznokietki?Prosze o rade!

27/02/10 21:05:54

Jak oduczyc 2 letnie dziecko obgryzania paznokci??Dodam że prosby nic nie daja,smarowanie płynem z apteki.:( juz nie wiem co robic!!

Jakie objawy na robaki???????

06/02/10 14:37:05

Mam takie pytanko czy wasze dzieciaczki miały robaki i jakie były tego objawy????Martwie sie ze moja córcia cos moze miec bo nie chce jesc, jest blada,oczki ma podkrążone:(

Nocnik

20/01/10 09:31:49

dziewczyny a po jakim czasie zrezygnowaliscie z pieluchy w nocy i na polko?? Moja mała robi po prawie 2 tyg na nocnik ale na noc i na spacer zakladam jej piluszke ale jeszcze ani razu sie nie zdazyło zeby zrobila w piluche tylko woła.Nawet w po długiej nocy rano wstaje piluszka sucha i woła siku.I nie wiem czy moze to juz porwa by całkowicie zrezygnowac z piluszek???

Nocnik

17/01/10 09:54:11

Dziewczyny mam do was pytanko bo ja juz nie wiem co z tym zrobic. Moja mała ostatnio pojeła gdzie sie robi siku i chyba az za bardzo pojeła:) Sama pojdzie sie rozbierze siada i robi siku i sie ubiera.Ale robi to ok 20 razy na dzien :shock: Czy u was tez tak było na poczatku że dzieciaczki tak czesto sikały??? I jeszcze jedno pytanko na noc zakładam jej pampersa ale za kazdym razem co dzien budzi sie po 6 i woła siku.Nie chce juz robic w pampersa tylko budzi i chce siku na nocnik a pozniej juz sie wybudzi i nie chce spac:(Tak to spała sobie do 8 a tu teraz co dzien takie pobudki. W dzienne pobudki to samo.Przebudzi sie i woła siku.