Czerwcowe Szczęścia

07/06/09 22:51:40

dziewczyny jak wyświetla wam się za długi podpis to skróćcie link który chcecie wkleić: ma zaczynać się od

Czerwcowe Szczęścia

18/05/09 12:57:14

kesi spadłas nam z nieba!!! rozweselacze prosimy!!!!

Czerwcowe Szczęścia

18/05/09 11:20:16

witam jak czytam co tu się dzieje to przykro mi się robi, bo z tym wątkiem wiążą się moje wspomnienia z czasu ciąży i pierwszych miesięcy życia mojego skarbu. Zawsze będę pamietała o tym forum, nawet jeżeli AMA stwierdzi że nie powinno mnie tu byc i skasuje mi konto. Chciałyśmy przenieść się spokojnie i zostawic forum innym ale zostałysmy zaatakowane i obrzucone błotem. Wtedy AMA nie reagowała a gdy dziewczyny zaczęły sie bronić to od razu był na nie najazd. Potem sprawa z postem Kasi. Ama wiedziała że nie powinien ten post się ukazac a mimo wszystko pojawił się i nikt z moderatorów nie zareagował szybko. Potem post Tomluda, ojca który został zaatakowany w poście Kasi, został usunięty. Dlaczego? Nie czytałam go ale jeżeli ukazały się tam jakieś niecenzurowane słowa wystarczyło je zamienić znaczkami i tyle. Dziewczyny tu teraz nie chodzi o was tylko o to jak postępuje AMA. Wychdzi na to że nas można obrażać a my nie mamy prawa się obronić. Dlaczego? Mam nadzieję że ten wątek będzie mimo wszystko kojarzył się wszystkim dobrze, a te niemiłe sprawy pójdą w niepamięć. Żałuję tylko że moderator nie skasował posta kasi jak o to prosiła tylko pozwolił żeby sytuacja się tak rozwinęła :( Nowe czerwcówki jak będziecie miały z czymś problem to mam nadzieję że chociaż część starej gwardii pomoże wam.

Czerwcowe Szczęścia

16/05/09 22:14:00

gosiaczek81 http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=20820 to link do galerii czerwcówek 2008 :) na pierwszej stronie na dole jest opis jak wkleić zdjęcie :)

Czerwcowe Szczęścia

16/05/09 10:20:54

sylwia84 my tez nie zapamiętaujemy wszystkiego :) ja otwieram sobie drugie okno z czerwcówkami i tu czytam a tam odrazu wpisuję odpowiedzi :) to naprawdę ułatwia